« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Złoto U¦KS Ostrołęka w Pucharze Splashball 2015

¦wietny występ zanotowali pływacy U¦KS Ostrołęka w Pucharze Splashball 2015 rozgrywanym na Parku Wodnym Aquasfera w Olsztynie. Podopieczni trenera Jakuba Janczewskiego w zawodach wywalczyli złoto medale i powrócili z zawodów z okazałym pucharem.


Celem imprezy w Olsztynie była edukacja młodzieży poprzez sport w formie zintegrowanych działań sportowych, upowszechnianie nawyku aktywno¶ci ruchowej, promowanie nowych form kultury fizycznej. Do rywalizacji w zawodach przyst±piły kluby m.in. z Warszawy, Olsztyna i wła¶nie Ostrołęki.

 

- Walka o puchary i medale rozgrywana była w dwóch konkurencjach, swimcrossie i mini piłce wodnej - informuje trener Jakub Janczewski. - Nasi młodzi pływacy po doskonałym starcie w swimcrossie, rozegrali znakomite mecze w mini piłce wodnej, nie daj±c szans swoim rówie¶nikom z innych drużyn, a w finale pokonali drużynę Pałacu Młodzieży z Warszawy. W efekcie wywalczyli złote medale i puchar dla najlepszej drużyny całych zawodów.


Esprit

W barwach U¦KS w zawodach startowali: Rafał Majkowski, Kamil Bojarski, Piotr Szlachetka, Bartek Piasta, Szymon Siok, Oliwia Łozińska, Julia Bożomańska i Martyna Kukuć. Dzieci i młodzież rywalizowali pod czujnym okiem trenera Jakuba Janczewskiego.

 

W sobotę, 14 listopada od godz. 10.00 można podziwiać zmagania pływaków w Parku Wodnym Aquarium w ramach IV Mistrzostw Miasta Ostrołęki w Pływaniu. Głównym organizatorem imprezy jest klub UKS Pi±tka Ostrołęka. Relacja z imprezy ukaże się również w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 5019
Komentarzy: 1
08:23, 14.11.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Pi±tka

Złote medale młodych pływaczek UKS Pi±tka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Pi±tka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu ¦więtokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty maj± za sob± zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzie¶ci medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Pi±tka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Pi±tka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Pi±tka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

bozena @ 15:20, 15.11.2015r. IP: *.*.157.87

Brawo Julka

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo