« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisistki walczyły w mistrzostwach (zdjęcia, wideo)

Joanna Załęska z II LO to najlepsza tenisistka stołowa w mieście. W zawodach rozegranych w hali im. Arkadiusza Gołasia o puchar prezydenta Ostrołęki zapisała na swoim koncie komplet zwycięstw. W decydującym meczu pokonała Wiktorię Piorunek z I LO 2:1.


Turniej rozgrywany był systemem rosyjskim, dlatego każda z zawodniczek mogła po drodze doznać jednej porażki. W meczu o pierwszej miejsce Joanna Załęska z II LO pokonała Wiktorię Piorunek z I LO 2:1 (13:11, 8:11, 11:9). W meczu o drugiej miejsce Dominika Szymańska z I LO pokonała Wiktorię Piorunek 2:0 (11:4, 11:8). Czwarte miejsce przypadło Klaudii Parzych z ZSZ nr 3.

 

W mistrzostwach Ostrołęki dla szkół średnich uczestniczyło ponad pięćdziesiąt zawodniczek. Już w poniedziałek, 7 grudnia do rywalizacji przystąpią panowie. Organizatorem zawodów jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.Podczas uroczystego podsumowania imprezy po raz kolejny nie zabrakło władz miasta, wiceprezydenta Pawła Stańczyka, przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego oraz wicedyrektora MZOSTiIT Radosława Stachacza.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Stołowym Kobiet o Puchar Prezydenta Ostrołęki (3.12.2015)

 

Fragmenty pojedynku o drugie miejsce w mistrzostwach

Odsłon: 3273
Komentarzy: 0
09:45, 04.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

W sobotnie popołudnie tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka mieli walczyć o punkty w meczu na szczycie ze Spartą Szczytno. Obie drużyny w dwóch kolejkach wywalczyły komplet punktów. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie, jednak nie doszło do spotkania ligowego.

UKS Mag z kompletem punktów

UKS Mag z kompletem punktów

Tenisiści z Ostrołęki mają za sobą dwa mecze. Oba wygrali i wraz z dwoma innymi zespołami mogą pochwalić się kompletem punktów. Podopieczni grającego trenera Jana Klemendorfa - legendy tenisa stołowego nie mieli problemów, by pokonać Macovię II Maków Mazowiecki oraz TS Ciechanów. W weekend nasi zagrają mecz na szczycie ze Spartą Szczytno.

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo