Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Patryk Kruczyk najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Aż 59 zawodników z ostrołęckich szkół średnich przystąpiło do rywalizacji w mistrzostwach Ostrołęki w tenisie stołowym. Zmagania najlepszych reprezentantów ostrołęckich szkół stały na dobrym poziomie, a szczególnie mecze decydujące o medalach.

Złoto wywalczył Patryk Kruczyk z ZSZ nr 4, który w decydującym spotkaniu pokonał Konrada Różyckiego z ZSZ nr 3 2:0 (11:7, 11:7). W meczu o drugie miejsce Michał Smoliński z II LO pokonał Konrada Różyckiego z ZSZ nr 3 2:1 (0:11, 11:3, 11:9). Tuż za podium uplasował się Damian Budelewski z II LO.

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.

Esprit

Kolejną imprezą w hali im. Arkadiusza Gołasia będą XIV Drużynowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Stołowym. W czwartek, 17 grudnia w zawodach o puchar przechodni prezydenta miasta rywalizować będą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Stołowym Mężczyzn o Puchar Prezydenta Ostrołęki (7.12.2015)