« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pięć medali UKS Piątka w warszawskim sprawdzianie

Pięć medali wywalczyły zawodniczki UKS Piątka w Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Pływaniu. Impreza odbyła się na 50-metrowym basenie Warszawianki, a kolejny świetny bardzo udany start na swoim koncie zapisała Magda Kowalska, zdobywając trzy medale.


Podopieczna trenera Andrzeja Pyskło wywalczyła dwa złote na dystansach 100 m stylem motylkowym oraz 200 m stylem motylkowym oraz jeden brązowy na dystansie 100 m stylem dowolnym, a ponadto zajęła czwarte miejsce na 50 m stylem dowolnym. Wyniki osiągnięte przez Magdę uplasowały ją na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej w roczniku 2004.

 

Podczas zawodów również dobrze zaprezentowała się Maria Mikas, która w swoim roczniku zdobyła dwa medale. Srebrny wywalczyła na 200 m stylem motylkowym i brązowy na 100 m stylem motylkowym. Maria ponadto była czwarta na 100 m stylem klasycznym i szósta na 50 m stylem klasycznym.- To już końcówka sezonu i obciążenia treningowe zmalały - podkreśla trener UKS Piątka Andrzej Pyskło. - Magda uzyskał dobre wyniki i można być zadowolonym, bo wykonała dobrze swoje zadanie w tej imprezie. Maria Mikas również zaprezentowała się z dobrej strony. W sumie na koncie mamy już 59 medali w dwunastu startach. To zdecydowanie lepszy sezon od poprzedniego, jeden z najlepszych sezonów w historii klubu.

Odsłon: 5264
Komentarzy: 1
09:09, 10.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

wiki @ 19:40, 11.12.2015r. IP: *.*.10.9

nasze gratulacje!!! i życzymy dalszych sukcesów ... i pozdrawiamy...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo