« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pięć medali UKS Piątka w warszawskim sprawdzianie

Pięć medali wywalczyły zawodniczki UKS Piątka w Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Pływaniu. Impreza odbyła się na 50-metrowym basenie Warszawianki, a kolejny świetny bardzo udany start na swoim koncie zapisała Magda Kowalska, zdobywając trzy medale.


Podopieczna trenera Andrzeja Pyskło wywalczyła dwa złote na dystansach 100 m stylem motylkowym oraz 200 m stylem motylkowym oraz jeden brązowy na dystansie 100 m stylem dowolnym, a ponadto zajęła czwarte miejsce na 50 m stylem dowolnym. Wyniki osiągnięte przez Magdę uplasowały ją na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej w roczniku 2004.

 

Podczas zawodów również dobrze zaprezentowała się Maria Mikas, która w swoim roczniku zdobyła dwa medale. Srebrny wywalczyła na 200 m stylem motylkowym i brązowy na 100 m stylem motylkowym. Maria ponadto była czwarta na 100 m stylem klasycznym i szósta na 50 m stylem klasycznym.- To już końcówka sezonu i obciążenia treningowe zmalały - podkreśla trener UKS Piątka Andrzej Pyskło. - Magda uzyskał dobre wyniki i można być zadowolonym, bo wykonała dobrze swoje zadanie w tej imprezie. Maria Mikas również zaprezentowała się z dobrej strony. W sumie na koncie mamy już 59 medali w dwunastu startach. To zdecydowanie lepszy sezon od poprzedniego, jeden z najlepszych sezonów w historii klubu.

Odsłon: 4968
Komentarzy: 1
09:09, 10.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

wiki @ 19:40, 11.12.2015r. IP: *.*.10.9

nasze gratulacje!!! i życzymy dalszych sukcesów ... i pozdrawiamy...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo