« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy Squatiny w Giżycku, Mławie i Warszawie

Reprezentanci ostrołęckiej Squatiny udanie zaprezentowali się w kolejnych pływackich imprezach. Tym razem podopieczni Mai Bieżuńskiej zanotowali dobre wyniki w zawodach o puchar burmistrza Giżycka, Mławy oraz silnie obsadzonej imprezy pływackiej w Warszawie.


W pierwszej z wymienionych imprez dwa puchary dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika wywalczyli odpowiednio Maria Murawska i Kuba Bieżuński. Maria wywalczyła trzy złote medale, na 100 stylem dowolnym, 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym oraz srebrny na 100 stylem zmiennym.


Jakub Bieżuński wywalczył dwa złote na 50 m i 100 m stylem klasycznym, Kamil Szporak brązowe na 100 m stylem zmiennym i 100 stylem dowolnym, Patrycja Marcińczyk na 100 m stylem grzbietowym była druga. Maja Obrębska z zawodów powróciła z nowymi rekordami życiowymi.Podczas zawodów w Mławie trzy złote medale wywalczyła Maria Murawska, będąc zdecydowanie najlepsza na na 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym i 200 m stylem dowolnym. Brąz zdobył Filip Radecki w konkurencji 50 m stylem klasycznym. Dobre występy, ale tym razem bez medali zanotowali: Aleksandra Grochocka, Kamil Szporak, Jakub Sznyter, Maja Obrębska, Karolina Radecka, Patrycja Marcińczyk, Maja Wołosz, Antoni Wawrzyński, Mateusz Jankowski i Jakub Bieżuński.

 

W zawodach "od młodzika do olimpijczyka" przeprowadzonych w Warszawie Marysia Murawska wywalczyła złoty medal na 100 m stylem dowolnym i srebrny medal na 100 m stylem klasycznym. Rekordy życiowe poprawili: Maja Obrębska, Kamil Szporak, Jakub Bieżuński i Patrycja Marcińczyk.

Odsłon: 5911
Komentarzy: 2
10:15, 12.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Swieca @ 17:48, 12.12.2015r. IP: *.*.132.51

Czemu tylko piszecie a Marysi a reszta dzieci to co

qwerty @ 02:44, 13.12.2015r. IP: *.*.208.253

Do swieca niewidomy jesteś?niedorozwinięty?czy nie dorobiony? brak słów!!! czytać trzeba umieć!!!!!!!!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo