« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy Squatiny w Giżycku, Mławie i Warszawie

Reprezentanci ostrołęckiej Squatiny udanie zaprezentowali się w kolejnych pływackich imprezach. Tym razem podopieczni Mai Bieżuńskiej zanotowali dobre wyniki w zawodach o puchar burmistrza Giżycka, Mławy oraz silnie obsadzonej imprezy pływackiej w Warszawie.


W pierwszej z wymienionych imprez dwa puchary dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika wywalczyli odpowiednio Maria Murawska i Kuba Bieżuński. Maria wywalczyła trzy złote medale, na 100 stylem dowolnym, 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym oraz srebrny na 100 stylem zmiennym.


Jakub Bieżuński wywalczył dwa złote na 50 m i 100 m stylem klasycznym, Kamil Szporak brązowe na 100 m stylem zmiennym i 100 stylem dowolnym, Patrycja Marcińczyk na 100 m stylem grzbietowym była druga. Maja Obrębska z zawodów powróciła z nowymi rekordami życiowymi.


Łubudu

Podczas zawodów w Mławie trzy złote medale wywalczyła Maria Murawska, będąc zdecydowanie najlepsza na na 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym i 200 m stylem dowolnym. Brąz zdobył Filip Radecki w konkurencji 50 m stylem klasycznym. Dobre występy, ale tym razem bez medali zanotowali: Aleksandra Grochocka, Kamil Szporak, Jakub Sznyter, Maja Obrębska, Karolina Radecka, Patrycja Marcińczyk, Maja Wołosz, Antoni Wawrzyński, Mateusz Jankowski i Jakub Bieżuński.

 

W zawodach "od młodzika do olimpijczyka" przeprowadzonych w Warszawie Marysia Murawska wywalczyła złoty medal na 100 m stylem dowolnym i srebrny medal na 100 m stylem klasycznym. Rekordy życiowe poprawili: Maja Obrębska, Kamil Szporak, Jakub Bieżuński i Patrycja Marcińczyk.

Odsłon: 5539
Komentarzy: 2
10:15, 12.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Swieca @ 17:48, 12.12.2015r. IP: *.*.132.51

Czemu tylko piszecie a Marysi a reszta dzieci to co

qwerty @ 02:44, 13.12.2015r. IP: *.*.208.253

Do swieca niewidomy jesteś?niedorozwinięty?czy nie dorobiony? brak słów!!! czytać trzeba umieć!!!!!!!!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo