« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trofea prezydenta dla I LO i II LO (zdjęcia, wideo)

Blisko pięć godzin trwała rywalizacja tenisistek i tenisistów w drużynowych mistrzostwach Ostrołęki. W hali im. Arkadiusza Gołasia zaprezentował się komplet reprezentacji szkół z naszego miasta, które rywalizowały o przechodnie puchary prezydenta.


Zawody zorganizowane przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej stały na wysokim poziomie, a najlepsze zespoły zaprezentowały bardzo wysoką dyspozycję. W gronie kobiet zwyciężyły zawodniczki I LO w składzie: Dominika Szymańska, Wiktoria Pierunek, Elżbieta Tupacz, Edyta Olkowska.

 

Drugie miejsce w rywalizacji przypadło zawodniczkom ZSZ nr 3 w składzie: Klaudia Parzych, Karolina Domian, Kinga Olender, Ewelina Milewska, Gabriela Kozłowska. Na trzeciej pozycji uplasowało II LO, a tuż za podium znalazł się ZSZ nr 4, a na piątej lokacie zostały sklasyfikowane: III LO, ZSZ nr 1 i ZSZ nr 2.W gronie mężczyzn najlepsi okazali się tenisiści II LO w składzie: Michał Smoliński, Przemysław Załęski, Damian Budelewski, Adrian Słowikowski i Piotr Ruszczyk. W finale ich wyższość musieli uznać zawodnicy ZSZ nr 4, który do rywalizacji przystąpili w składzie: Damian Duszak, Patryk Kruczyk, Kamil Rużycki, Błażej Dąbkowski.

 

Trzecie miejsce zajęli tenisiści ZSZ nr 2, po zwycięstwie nad ZSZ nr 3. Na piątej lokacie uplasowali się zespoły III LO, ZSZ nr 1 i I LO. Puchary najlepszym zespołom wręczyli wiceprezydent miasta Paweł Stańczyk, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.

 

Zobacz zdjęcia:
Drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki o Puchar Prezydenta w Tenisie Stołowym (17.12.2015)

 

Obejrzyj fragmenty rywalizacji w mistrzostwach

Odsłon: 5236
Komentarzy: 3
08:31, 19.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

W sobotnie popołudnie tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka mieli walczyć o punkty w meczu na szczycie ze Spartą Szczytno. Obie drużyny w dwóch kolejkach wywalczyły komplet punktów. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie, jednak nie doszło do spotkania ligowego.

UKS Mag z kompletem punktów

UKS Mag z kompletem punktów

Tenisiści z Ostrołęki mają za sobą dwa mecze. Oba wygrali i wraz z dwoma innymi zespołami mogą pochwalić się kompletem punktów. Podopieczni grającego trenera Jana Klemendorfa - legendy tenisa stołowego nie mieli problemów, by pokonać Macovię II Maków Mazowiecki oraz TS Ciechanów. W weekend nasi zagrają mecz na szczycie ze Spartą Szczytno.

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

» Wasze komentarze

Róża @ 10:30, 19.12.2015r. IP: *.*.157.9

"Rużycki" .........

Tim @ 19:24, 19.12.2015r. IP: *.*.157.155

Fajnie, że ktoś jeszcze interesuje się sportem szkolnym.

Mów mi @ 20:01, 19.12.2015r. IP: *.*.50.95

1 LO dziewczyny - 1 miejsce
1 LO mężczyźni - ostatnie
BRAVO

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo