« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Serafin Cup 2015 dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał turniej tenisa ziemnego Serafin Cup 2015. W finałowym spotkaniu w hali w Wojciechowicach pokonał swojego brata - Konrada Czapskiego 6:1. Wcześniej okazał się lepszy w pojedynkach z Adamem Otłowskim i Mirosławem Mazuchem.


Dużo problemów dominatorowi ostrołęckich turniejów sprawiła rywalizacja z Mirosławem Mazuchem z Łysych i dopiero ostatnie gemy zdecydowały o zwycięstwie Jordana Czapskiego 6:4. W całym turnieju nie zabrakło ciekawych i emocjonujących spotkań zawodników z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, Zambrowa i Makowa Mazowieckiego.

 

Organizatorem turnieju był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Głównym sponsorem Piekarnia Kurpiowska Serafin, która przygotowała dla tenisistów słodkie nagrody. Turniej wsparli również: JBB, siłownia Forma5 Club, pizzeria Da Grasso, salon kosmetyczny Belleza, naprawa samochodów Autopuls i zakład fotograficzny Foton.

 

Wyniki rywalizacji, ćwierćfinały:
Konrad Czapski - Mateusz Matyczak 6:1
Bartosz Murach - Paweł Kwiatkowski 6:3
Mirosław Mazuch - Andrzej Żubrowski 6:2
Jordan Czapski - Adam Otłowski 6:0Półfinały:
Konrad Czapski - Bartosz Murach 6:4
Jordan Czapski - Mirosław Mazuch


Finał:
Jordan Czapski - Konrad Czapski 6:1

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego Serafin Cup 2015 w Ostrołęce - Wojciechowicach (20.12.2015)


Fragmenty finałowego spotkania Serafin Cup 2015

Odsłon: 4219
Komentarzy: 0
09:59, 21.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

W sobotnie popołudnie tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka mieli walczyć o punkty w meczu na szczycie ze Spartą Szczytno. Obie drużyny w dwóch kolejkach wywalczyły komplet punktów. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie, jednak nie doszło do spotkania ligowego.

UKS Mag z kompletem punktów

UKS Mag z kompletem punktów

Tenisiści z Ostrołęki mają za sobą dwa mecze. Oba wygrali i wraz z dwoma innymi zespołami mogą pochwalić się kompletem punktów. Podopieczni grającego trenera Jana Klemendorfa - legendy tenisa stołowego nie mieli problemów, by pokonać Macovię II Maków Mazowiecki oraz TS Ciechanów. W weekend nasi zagrają mecz na szczycie ze Spartą Szczytno.

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo