Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Tenisowe batalie w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Ponad pięćdziesięciu zawodników przystąpiło do rywalizacji w II Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego. W zawodach o puchar wójta gminy Rzekuń zawodnicy z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, a także m.in. Łomży, Olsztyna, Goworowa, czy też Wąsewa.

- Cieszę się, że na terenie gminy Rzekuń ta dyscyplina znalazła sobie miejsce, znalazła sobie turniej - podkreślał wójt gminy Rzekuń Stanisław Godzina. - W czasach, gdy pracowałem z młodzieżą w szkole lubiłem sobie pograć. To bardzo miłe i sympatyczne zajęcie. Życzę wszystkim satysfakcji z pasji i osiągnięcia dobry wyników.

W kategorii open najlepszy okazał się Cezary Bossowski z Olsztyna, przed Hubertem Marciniakiem z Białobrzegu Dalszego i Maciejem Dobrowolskim z Łomży. W grupie -45 lat wygrał Cezary Bossowski z Olsztyna, przed Maciej Dobrowolskim z Łomży i Hubertem Marciniakiem z Białobrzegu Dalszego.

Esprit

W kategorii +45 lat zwyciężył Artur Bossowski z Olsztyna, przed ostrołęczanami Zbigniewem Kaczyńskim i Wiesławem Idzikowskim. Do najlepszych zawodników trafiły trofea ufundowane przez wójta Stanisława Godzinę, a dla najlepszych zawodników z naszego terenu nagrody rzeczowe od sponsorów Piekarni Kurpiowskiej Serafin, siłowni Forma5 Club i pizzerii Da Grasso. Patronat medialny sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

II Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego w Rzekuniu (3.01.2016)