« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

OST z planem tenisowych imprez na 2016 rok

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przedstawiło plan imprez na 2016 rok. Na zawodniczki i zawodników czekają turnieje rozegrane w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach, a także deblowe zawody w obiektach w Chudku i Lelisie. Poznaj plan imprez.


Początek sezonu halowego nastąpi już w najbliższy weekend, 16-17 stycznia w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Do rywalizacji w turnieju open będą mogli przystąpić nie tylko zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale również zaprzyjaźnionych ośrodków tenisowych z całego regionu.

 

Kolejne turnieje open w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zostaną rozegrane w dniach 20-21 lutego i 12-13 marca. Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe nie zabrakło również o młodszych zawodnikach. Tenisowe Turnieje Młodzieżowe zostaną rozegrane w dniach 14 lutego i 9 kwietnia.Turnieje halowe wstępnie zostały przewidziane na 27-28 lutego i 23-24 kwietnia, równocześnie w halach w Chudku i Lelisie. Najważniejsza impreza sezonu halowego - mistrzostwa Ostrołęki zostanie przeprowadzona w dniach 2-3 kwietnia w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Po raz pierwszy zostanie rozegrany również Halowy Turniej Tenisowy dla kobiet - 6 marca. OST nie zapomniało również o ofercie dla najmłodszych w ferie zimowe. W dniach 1-12 lutego (wybranych sześć dni) będą miały miejsce specjalne bezpłatne zajęcia z nauką gry w tenisa ziemnego.

 

Plan letnich imprez tenisowych OST przedstawi po zakończeniu sezonu halowego. Więcej informacji o zawodach będziemy prezentować w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

Odsłon: 3062
Komentarzy: 3
09:06, 09.01.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

W sobotnie popołudnie tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka mieli walczyć o punkty w meczu na szczycie ze Spartą Szczytno. Obie drużyny w dwóch kolejkach wywalczyły komplet punktów. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie, jednak nie doszło do spotkania ligowego.

UKS Mag z kompletem punktów

UKS Mag z kompletem punktów

Tenisiści z Ostrołęki mają za sobą dwa mecze. Oba wygrali i wraz z dwoma innymi zespołami mogą pochwalić się kompletem punktów. Podopieczni grającego trenera Jana Klemendorfa - legendy tenisa stołowego nie mieli problemów, by pokonać Macovię II Maków Mazowiecki oraz TS Ciechanów. W weekend nasi zagrają mecz na szczycie ze Spartą Szczytno.

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

» Wasze komentarze

tenisista @ 14:34, 09.01.2016r. IP: *.*.48.59

Mam nadzieję, że sezon letni wystartuje na wakacje.

p @ 20:40, 09.01.2016r. IP: *.*.48.173

Gdyby nie wystartował to by była kompromitacja!

Krzysiek @ 20:22, 10.01.2016r. IP: *.*.150.50

Czy turniej w weekend 16-17 stycznia jest dla młodzieży w wieku 16 lat czy nie kwalifikuje się już?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo