« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gala Klubu Kolarskiego 24h (zdjęcia, wideo)

Gala Klubu Kolarskiego 24h to jedna z nielicznych imprez na tak wysokim poziomie podsumowująca dokonania zawodniczek i zawodników. Dobrych wyników w 2015 roku nie brakowało, a wszystkie skrupulatnie podsumował prezes klubu Marek Karczewski.


W Klubie Kolarskim 24h zarejestrowanych jest 55 zawodniczek i zawodników. Większość z nich startowała w minionym sezonie w zawodach osiągając bardzo dobre wyniki. Najwięcej radości kibicom sprawiały występy Bartosza Jechanowskiego i Marty Gawek. Z sukcesami z zawodów powracali również m.in. Arkadiusz Jechanowski, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Barbara Karczewska, Sebastian Korzeb, Jan Markiewicz, Paweł Niedbała, Daria Parzychowska, Wiesław Podeszwa, czy też Kacper Szabłowski.


Foton

W zawodach udanie prezentowali się także szosowiec Rafał Urban oraz najmłodszy zawodnik KK24h Marcel Gawek. Podczas uroczystego podsumowania w Pensjonacie Wioletta nie zabrakło szeregu nagród i wyróżnień dla najlepszych zawodników klubu, ale także przyjaciół KK24h, sponsorów, wolontariuszy oraz przedstawicieli samorządów z którymi współpracuje klub.

 

W 2015 roku KK24h przy wsparciu sponsorów zorganizował kilka imprez, w tym cztery wyścigi MTB. W nowym sezonie również nie zabraknie zawodów na terenach gmin Olszewo-Borki, Rzekunia i Lelisa. Więcej o nich już niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Gala Klub Kolarskiego 24h w Pensjonacie Wioletta (9.01.2016)

 

Odsłon: 7890
Komentarzy: 3
08:00, 10.01.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KK24h rywalizował w Cyklokarpatach MTB (wideo)

KK24h rywalizował w Cyklokarpatach MTB (wideo)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h podjęli kolejne wyzwanie. Mariusz Rynkiewicz i Maciej Karwowski zdecydowali się na udział w inauguracyjnych zawodach cyklu Cyklokarpaty MTB w Wierchomli. W sumie nasi kolarze rywalizować mają na dwunastu etapach.

Kolarze KK24h na szosie i w wyścigach MTB

Kolarze KK24h na szosie i w wyścigach MTB

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h mają ambitne plany startowe w sezonie 2019. Po kilku wyścigach zimowej serii została zaprezentowana kadra, która rywalizować będzie w wyścigach MTB, a także na szosie. Kto będzie reprezentować KK24h?

Rower od WORD dla Klubu Kolarskiego 24h (wideo)

Rower od WORD dla Klubu Kolarskiego 24h (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" nie zabrakło nagrody niespodzianki dla Klubu Kolarskiego 24h. Nagrodę przygotował kierownik WORD w Ostrołęce i radny sejmiku województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak.

Rzekuńska czasówka przykuwa dużą uwagę

Rzekuńska czasówka przykuwa dużą uwagę

Tomasz Majewski z Serocka ustanowił nowy rekord czasówki w Rzekuniu. Trasę o długości 10 km pokonał w czasie 13 minut i 3 sekund! Impreza organizowana przez Marka Karczewskiego w sierpniu 2018 roku była wydarzeniem miesiąca w naszym serwisie sportowym.

Sukcesy KK24h w Starej Grabownicy (zdjęcia)

Sukcesy KK24h w Starej Grabownicy (zdjęcia)

Mariusz Nadany z Morzyczyna Włościańskiego wygrał rywalizację w dożynkowym wyścigu rowerowym w Starej Grabownicy. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie reprezentanta Klubu Kolarskiego 24h Macieja Karwowskiego z Łomży.

» Wasze komentarze

Www @ 14:19, 10.01.2016r. IP: *.*.43.206

rower @ 18:25, 10.01.2016r. IP: *.*.48.168

Dobre podsumowanie sezonu.

Mural @ 14:12, 11.01.2016r. IP: *.*.175.93

Pozdrowienia dla Janka Markiewicza i jego żony.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo