« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 lipca 2020 r., imieniny Amelii, Filipa, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gala Klubu Kolarskiego 24h (zdjęcia, wideo)

Gala Klubu Kolarskiego 24h to jedna z nielicznych imprez na tak wysokim poziomie podsumowująca dokonania zawodniczek i zawodników. Dobrych wyników w 2015 roku nie brakowało, a wszystkie skrupulatnie podsumował prezes klubu Marek Karczewski.


W Klubie Kolarskim 24h zarejestrowanych jest 55 zawodniczek i zawodników. Większość z nich startowała w minionym sezonie w zawodach osiągając bardzo dobre wyniki. Najwięcej radości kibicom sprawiały występy Bartosza Jechanowskiego i Marty Gawek. Z sukcesami z zawodów powracali również m.in. Arkadiusz Jechanowski, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Barbara Karczewska, Sebastian Korzeb, Jan Markiewicz, Paweł Niedbała, Daria Parzychowska, Wiesław Podeszwa, czy też Kacper Szabłowski.W zawodach udanie prezentowali się także szosowiec Rafał Urban oraz najmłodszy zawodnik KK24h Marcel Gawek. Podczas uroczystego podsumowania w Pensjonacie Wioletta nie zabrakło szeregu nagród i wyróżnień dla najlepszych zawodników klubu, ale także przyjaciół KK24h, sponsorów, wolontariuszy oraz przedstawicieli samorządów z którymi współpracuje klub.

 

W 2015 roku KK24h przy wsparciu sponsorów zorganizował kilka imprez, w tym cztery wyścigi MTB. W nowym sezonie również nie zabraknie zawodów na terenach gmin Olszewo-Borki, Rzekunia i Lelisa. Więcej o nich już niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Gala Klub Kolarskiego 24h w Pensjonacie Wioletta (9.01.2016)

 

Odsłon: 8522
Komentarzy: 3
08:00, 10.01.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Www @ 14:19, 10.01.2016r. IP: *.*.43.206

rower @ 18:25, 10.01.2016r. IP: *.*.48.168

Dobre podsumowanie sezonu.

Mural @ 14:12, 11.01.2016r. IP: *.*.175.93

Pozdrowienia dla Janka Markiewicza i jego żony.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo