« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gala Klubu Kolarskiego 24h (zdjęcia, wideo)

Gala Klubu Kolarskiego 24h to jedna z nielicznych imprez na tak wysokim poziomie podsumowująca dokonania zawodniczek i zawodników. Dobrych wyników w 2015 roku nie brakowało, a wszystkie skrupulatnie podsumował prezes klubu Marek Karczewski.


W Klubie Kolarskim 24h zarejestrowanych jest 55 zawodniczek i zawodników. Większość z nich startowała w minionym sezonie w zawodach osiągając bardzo dobre wyniki. Najwięcej radości kibicom sprawiały występy Bartosza Jechanowskiego i Marty Gawek. Z sukcesami z zawodów powracali również m.in. Arkadiusz Jechanowski, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Barbara Karczewska, Sebastian Korzeb, Jan Markiewicz, Paweł Niedbała, Daria Parzychowska, Wiesław Podeszwa, czy też Kacper Szabłowski.W zawodach udanie prezentowali się także szosowiec Rafał Urban oraz najmłodszy zawodnik KK24h Marcel Gawek. Podczas uroczystego podsumowania w Pensjonacie Wioletta nie zabrakło szeregu nagród i wyróżnień dla najlepszych zawodników klubu, ale także przyjaciół KK24h, sponsorów, wolontariuszy oraz przedstawicieli samorządów z którymi współpracuje klub.

 

W 2015 roku KK24h przy wsparciu sponsorów zorganizował kilka imprez, w tym cztery wyścigi MTB. W nowym sezonie również nie zabraknie zawodów na terenach gmin Olszewo-Borki, Rzekunia i Lelisa. Więcej o nich już niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Gala Klub Kolarskiego 24h w Pensjonacie Wioletta (9.01.2016)

 

Odsłon: 8310
Komentarzy: 3
08:00, 10.01.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Www @ 14:19, 10.01.2016r. IP: *.*.43.206

rower @ 18:25, 10.01.2016r. IP: *.*.48.168

Dobre podsumowanie sezonu.

Mural @ 14:12, 11.01.2016r. IP: *.*.175.93

Pozdrowienia dla Janka Markiewicza i jego żony.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo