« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nowe (stare) władze Klubu Kolarskiego 24h

Marek Karczewski będzie nadal prezesem Klubu Kolarskiego 24h. Podczas spotkania sprawozdawczo-wyborczego podsumowano trzyletnią kadencję zarządu i wybrano nowe władze. W nowym zarządzie znalazły się cztery osoby, a trzy weszły wskład komisji rewizyjnej.


Prezesem Klubu Kolarskiego 24h na kolejną trzyletnią kadencję został Marek Karczewski, rolę wiceprezesa zajmującego się kolarstwem powierzono Michałowi Gawkowi. Drugim wiceprezesm klubu od spraw biegów został Krzysztof Modzelewski. Skarbikiem klubu została wybrana Elżbieta Podeszwa.

 

W nowym zarządzie doszło zatem do jednej zmiany. Wiceprezesa Piotra Nabiałka zastąpił na stanowisku Krzysztof Modzelewski. W skład nowej komisji rewizyjnej weszli: Leszek Kleczkowski (przewodniczący), Sylwester Grabowski (członek) i Piotr Nabiałek (członek).Spotkanie w świetlicy wiejskiej w Czarnowcu odbyło się w gronie członków i specjalnie zaproszonych gości. Wśród nich m.in. radny gminy Rzekuń Bogumiła Dzwonkowska, przewodniczący rady świetlicy w Czarnowcu Eugeniusz Łępicki i adwokat Paweł Niewiadomski.

 

Podczas spotkania omówiono również plany Klubu Kolarskiego 24h na rok 2016. Więcej o imprezach, które zamierza przeprowadzić KK24h niebawem w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 9269
Komentarzy: 1
10:04, 25.02.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

:) @ 12:33, 25.02.2016r. IP: *.*.192.138

Nie do końca stare.
Do tej pory był jeden wiceprezes "ogólno-sportowy". A ze jest silna obsada biegaczy w Klubie, zdecydowano się wymienić "wice-ogólnego" :) , na dwóch wyspecjalizowanych. Jednego do koordynowania sekcji rowerowej i drugiego do sekcji biegowej.


W przyszłości może jeszcze dojdą sekcje: narciarskie, szachowe, tenisowe, wysokogórskie i in. :D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo