« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisistki zagrają o puchar prezesa OST. Weź udział

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do rywalizacji w pierwszym w obecnie sezonie turnieju tenisa ziemnego dla kobiet. Zawody zostały zaplanowane już w najbliższą niedzielę. Rywalizacja będzie przebiegać o puchar prezesa OST w hali przy ulicy Partyzantów.


Arena w Wojciechowicach już dwukrotnie w obecnym sezonie gościła najlepszych seniorów, a teraz przyszedł czas na rywalizację kobiet.

- Będzie to pierwszy turniej po dłuższej przerwie organizowany przez nasze stowarzyszenie specjalnie dla kobiet - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Otrzymujemy coraz więcej sygnałów od pań, że chcą rywalizować w turniejach i sprawdzić się w konfrontacji z innymi zawodniczkami. Liczymy na to, że odpowiedzą na nasze zaproszenie.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe na początku swojej działalności organizowało turnieje tenisowe dla kobie, a nawet mistrzostwa Ostrołęki. Ze względu na brak zainteresowania w ostatnich latach nie było turniejów dla kobiet, ale panie z powodzeniem rywalizowały w niektórych turniejach z mężczyznami. Przykładem może być Weronika Falkowska z Warszawy, która kilkakrotnie brała udział w zawodach rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera. 15-letnia tenisistka w minionym sezonie została nawet młodzieżową mistrzynią Polski do lat 21.W sezonie letnim Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało przy współpracy z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej cykl bezpłatnych szkoleń, w których wzięło udział ponad dwadzieścia kobiet, które stawiały pierwsze kroki pod wodzą trenera Daniela Dąbrowskiego.

- Liczymy na zainteresowanie ze strony pań z różnych zakątków naszego regionu, które zdecydują się powalczyć w zawodach - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Początek zawodów planujemy w niedzielę, 6 marca o godz. 9.00.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są telefonicznie/sms pod numerem tel.: 722 055 267 lub na adres mailowy stowarzyszenia: w terminie do czwartku, 3 marca do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Wyniki losowania, drabinka turniejowa oraz plan gier zostaną opublikowane w piątek, 4 marca do godz. 20.00.


Patronat medialny nad turniejem objął nasz portal Moja-Ostroleka.pl. Sponsorami nagród dla zawodniczek są: siłownia Forma5 Club, pizzeria Da Grasso i Piekarnia Kurpiowska Serafin.

Odsłon: 2838
Komentarzy: 3
08:33, 01.03.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

fajna inicjatywa @ 12:13, 01.03.2016r. IP: *.*.51.184

popieram, co coraz więcej dziewczyn gra w tenisa.

Kibic @ 12:56, 01.03.2016r. IP: *.*.229.42

A od jakiego wieku? Ciekawe jaki poziom gry- do zobaczyska w niedziele :-)

mąż stanu @ 12:41, 02.03.2016r. IP: *.*.239.112

ARENA w Wojciechowicach. No to i My swoją Arenę. Ma Gdańsk, Kraków ma i Ostrołęka. redaktora poniosło!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo