« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe Grand Prix Prix po raz drugi w Czerwinie

Uczniowski Klub Sportowy Gryf Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż czterech kategoriach.


Rywalizacja będzie przebiegać w hali sportowej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II przy ulicy Piastowskiej 23A w Czerwinie. Początek zawodów przewidziany został w sobotę, 19 marca na godz. 9.00. Zapisy do rywalizacji przyjmuje Krzysztof Tyszka (tel. 692 340 565) lub w dniu turnieju do godz. 8.45 u głównego organizatora.Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach wiekowych: juniorzy do lat 18, open, +45 i najlepszy zawodnik z terenu gminy Czerwin. Dla trzech najlepszych zawodników poszczególnych kategorii przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe.

- Zapraszamy do rywalizacji wszystkich tenisistów stołowych, którzy chcą sprawdzić się w turnieju - mówi pomysłodawca zawodów Krzysztof Tyszka. - W momencie przyjęcia wszystkich zgłoszeń zdecydujemy o ostatecznym kształcie turnieju i jego regulaminie. Preferujemy jednak system, w którym każdy z uczestników rozegra minimum dwa spotkania. Mamy nadzieję, że chętnych do wspólnej rywalizacji nie zabraknie.

 

W ubiegłym roku do rywalizacji przystąpiło ponad pięćdziesięciu zawodników z Mławy, Ciechanowa, Łomży, Wąsewa, Czerwina, Rzekunia, Goworowa, Ostrołęki, Pisk i Nagoszewa. W najbardziej prestiżowej kategorii open zwyciężył Roman Mierzejewski z Rzekunia.

Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych za udział w jednej kategorii. Sponsorem głównym imprezy jest Urząd Gminy Czerwin. Sponsorami dodatkowymi: siłownia Forma5 Club, Pizzeria Da Grasso, JBB i Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami objął portal moja-ostroleka.pl.

 

Fragmenty ubiegłorocznej rywalizacji w zawodach

Odsłon: 4286
Komentarzy: 7
11:28, 05.03.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Masta @ 12:53, 05.03.2016r. IP: *.*.50.147

Mistrzu czekamy na Twoj glos zza swiatow :)

kibol @ 19:53, 05.03.2016r. IP: *.*.31.161

będzie jakiś poczęstunek ? :)

do kibol @ 20:24, 05.03.2016r. IP: *.*.50.130

zadzwoń do organizatora i zapytaj.

hahahaha @ 21:36, 06.03.2016r. IP: *.*.82.36

wszedzie wpisowe po 10 a rzekun i czerwin po 15, chyba chca jeszcze zarobic na turnieju

burger @ 07:08, 07.03.2016r. IP: *.*.158.74

Zapewne chcą zarobić i dorównać goworowskiemu "ham"burgowi ;)

Patryk @ 14:51, 08.03.2016r. IP: *.*.140.231

W tamtym roku bez wpisowego a teraz co,15zl? Inne gminy robią za darmo i nagrody są super.
Za duzo jak na gminny turniej !

franek @ 16:51, 15.03.2016r. IP: *.*.140.249

Za drogo? Nie jedź - jednego do ogrania mniej.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo