« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisistki walczyły o puchar prezesa OST (zdjęcia)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z MZOSTiIT zaprosiło do rywalizacji kobiety w turnieju o "Puchar Prezesa OST". W zawodach zdecydowanie najlepszą zawodniczką okazała się 16-letnia Łucja Szabłowska, która odniosła pewne zwycięstwa.


Wychowanka Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego w decydującym spotkaniu pokonała Martynę Danowską z Łomży 6:1. Wcześniej odniosła zwycięstwa nad Julią Tułowiecka i Mileną Tyszką, po 6:0. W meczu o trzecie miejsce w zawodach Julia Tułowiecka z Ostrowi Mazowieckiej pokonała Milenę Tyszkę z Zabiela 6:3.

 

Dla najlepszych zawodniczek czekały nagrody od siłowni Forma5 Club, pizzerii Da Grasso, Salonu Kwiatowego Zielona i poczęstunek od Piekarni Kurpiowskiej Serafin. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.- Cieszymy się bardzo, że panie odpowiedziały na nasze zaproszenie i przystąpiły do rywalizacji w turnieju - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Mam nadzieję, że z zawodów na zawody do rywalizacji będzie przystępować coraz więcej pań z całego regionu. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet chciałby życzyć wszystkiego najlepszego, zdrowia oraz sukcesów sportowych i osobistych.

 

Już w najbliższy weekend, 12-13 marca do rywalizacji w otwartym turnieju powrócą tenisiści. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego. Szczegóły we wtorkowej odsłonie naszego serwisu sportowego.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego o "Puchar Prezesa OST dla Kobiet" (6.03.2016)

Odsłon: 3695
Komentarzy: 1
09:27, 07.03.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Gracz @ 17:02, 07.03.2016r. IP: *.*.220.42

Fajna inicjatywa, coraz więcej dzieje się w ostrołęckim tenisie. Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo