« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia OST po raz trzeci. Kto zwycięży?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z MZOSTiIT i Gimnazjum nr 2 zaprasza do udziału w trzecim turnieju w obecnym sezonie. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie, w gronie zgłoszonych zawodników są najlepsi tenisiści w naszym regionie.


Turniej zostanie rozegrany w dniach 12-13 marca w dwóch halach sportowych: przy ul. Partyzantów 3 w Wojciechowicach oraz przy ul. Jaracza 5 (Gimnazjum nr 2 - wjazd od strony ul. Korczaka). Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane telefonicznie/sms 722 055 267 lub mailowo w terminie do czwartku, 10 marca do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego.

 

- Turnieje tenisowe organizowane w styczniu i lutym cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i z pewnością tym razem będzie podobnie - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. - Ponownie rywalizować będziemy w dwóch ostrołęckich halach, a tym razem zawody zostaną rozegrane o puchary ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego.


Esprit

Dodatkowymi sponsorami turnieju są: słownia Forma5 Club, Pizzeria Da Grasso i Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami objęły portal Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Liderem rankingu open są obecnie Jordan Czapski i Sylwester Puchalski, którzy zgromadzili na swoim koncie po 28 punktów. Trzecie miejsce zajmuje Konrad Czapski z 24 punktami na koncie, a czwarte Jakub Nosek - 14 pkt. W rankingu sklasyfikowanych jest obecnie 37 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także m.in. Ostrowi Mazowieckiej.

Odsłon: 3387
Komentarzy: 2
10:32, 08.03.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

pomysł @ 13:31, 08.03.2016r. IP: *.*.255.170

a może turniej dla debiutantów i zawodników sklasyfikowanych poniżej 10-tki lub 20-tki rankingu?

Do pomysl @ 14:23, 08.03.2016r. IP: *.*.224.21

nie powiem spoko inicjatywa ale pewnie nie przejdzie- a szkoda

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo