« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski wciąż na szczycie (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał kolejny turniej organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem w finale zawodów o puchar przewodniczącego rady miasta pokonał Sylwestra Puchalskiego z Ostrowi Mazowieckiej w dwóch setach 6:3 7:5.


W drodze do finału w pierwszej rundzie Jordan Czapski miał wolny los. W drugim spotkaniu pokonał Kamila Woźniaka 9:6. W ćwierćfinale z rywalizacji z Jordanem Czapskim zrezygnował Marek Dawidczyk. W półfinale z powodu kontuzji mecz walkowerem oddał Piotr Mrozek. W efekcie finał dla Jordana Czapskiego był dopiero drugim pojedynkiem w całym turnieju.

 

Puchary i nagrody najlepszym zawodnikom wręczył przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, prezes OST Dariusz Terlikowski i dyrektor turnieju Paweł Kwiatkowski. Do zawodników trafiły także dodatkowe nagrody od siłowni Forma5 Club, pizzerii Da Grasso i Piekarni Kurpiowskiej Serafin.Skrócone wyniki rywalizacji - ćwierćfinały: Sylwester Puchalski - Maciej Leonarski 9:6, Adam Otłowski - Bartosz Murach 9:8 (10:7), Piotr Mrozek - Rafał Wyrębek 9:8 (10:6), Marek Dawidczyk - Jordan Czapski (krecz Dawidczyka). Półfinały: Sylwester Puchalski - Bartosz Murach 9:5, Piotr Mrozek - Jordan Czapski (krecz Mrozka). Finał: Jordan Czapski - Sylwester Puchalski 6:3 7:5.

 

Kolejnymi zawodami organizowanymi przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe będą Halowe Mistrzostwa Ostrołęki, które zaplanowane zostały w dniach 2-3 kwietnia.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki (13.03.2016)

 

Odsłon: 4438
Komentarzy: 1
08:51, 14.03.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

tenisista @ 13:01, 14.03.2016r. IP: *.*.52.197

coraz więcej chętnych do grania i tylko czekać aż korty otworzą po remoncie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo