« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe mistrzostwa Ostrołęki. Kto wygra?

Przez dwa dni toczyć się będzie rywalizacja w otwartych mistrzostwach Ostrołęki w tenisie ziemnym. Do rywalizacji w imprezie organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przystąpi w sumie aż 32 zawodników. Kto może tym razem sprawić niespodziankę?


W obecnym sezonie zostały rozegrane już trzy turnieje tenisowe przeznaczone dla zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Liderem rankingu open jest obecnie Jordan Czapski, który wygrał dwa z trzech rozgrywanych turniejów w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Również tym razem hala MZOSTiIT oraz sala sportowa Gimnazjum nr 2 będą arenami zmagań.

 

Na uczestników imprezy czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez miasto Ostrołęka, a także sponsorów dodatkowych imprez m.in. Piekarnię Kurpiowską Serafin, siłownię Forma5 Club, czy też pizzerię Da Grasso. Dla najlepszego zawodnika mistrzostw nagrodę ufundował z kolei radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.Faworytem mistrzostw jest z pewnością Jordan Czapski, ale z pewnością jest kilku zawodników, którzy mogą mu zagrozić w walce o zwycięstwo. Wśród nich m.in. Sylwester Puchalski, Konrad Czapski, Piotr Mrozek, czy też Rafał Wyrębek. Być może do głosu dojdą młodzi zawodnicy jak Bartosz Murach, czy też Mateusz Matyczak.

 

Poznaj całą turniejową drabinkę oraz plan mistrzostw Ostrołęki. Finałowy mecz w niedzielę, 3 kwietnia planowany na godz. 12.00.

Odsłon: 2818
Komentarzy: 2
08:06, 02.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

wielebny @ 18:59, 02.04.2016r. IP: *.*.227.16

Oczywiście Dżordan. W małym Ostrołęckim światku tenisowym nic się nie dzieje.

p @ 23:26, 02.04.2016r. IP: *.*.48.221

A co ma się dziać?Jest dobrze,są dobre turnieje,jest rywalizacja i jest bardzo dobrze.Jordan wygrywa bo jest dobrym graczem.Szkoda że w sezonie letnim nie będzie kortów.Mam też uwagi do budowy kortów,powinno być więcej miejsca od końca kortu do siatki.A tak będzie po staremu czyli bardzo ciasno,źle to będzie zrobione.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo