« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tuzin medali pływaczek UKS Piątka w Giżycku

Dwanaście medalowych lokat wywalczyli reprezentanci UKS Piątka Ostrołęka w XIII Wiosennych Zawodach Pływackich i Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. W zawodach nasze miasto z powodzeniem reprezentowały podopieczne trenera Andrzeja Pyskły. 


W imprezie udanie zaprezentowali się: Magda Kowalska, Maria Murawska, Maja Obrębska, Martyna Werpachowska, które nie tylko wywalczyły medale, ale również zapisały na swoim koncie nowe rekordy życiowe.

 

Magda Kowalska zdobyła dwa złote medale, na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:07.26 (rekord życiowy) i na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:15.39 (rekord życiowy) oraz dwa srebrne medale, na 50 m stylem motylkowym z czasem 33.29 s i 50 m stylem dowolnym z czasem 31.20 s. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły w końcowej klasyfikacji rocznika 2004 zajęła drugie miejsce.Maria Murawska w zawodach wywalczyła dwa złote medale, na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:00.92 i na 50 m stylem grzbietowym z czasem 31.81 s. Maja Obrębska zdobyła cztery brązowe medale. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły stawała na najniższym stopniu podium na 50 m stylem grzbietowym z czasem 40,43 s, na 50 m stylem klasycznym z czasem 45.04 s, na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:39.04, na 100 m stylem grzbietowym z czasem 1:29.80. Na wszystkich dystansach ustanowiła nowe rekordy życiowe.

 

Martyna Werpachowska zdobyła złoty medal na 100 m stylem grzbietowym z czasem 1:31,35, ustanawiając nowy rekord życiowy oraz brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym z czasem 42.17 s. Martyna ponadto była piąta na 50 m stylem dowolnym i na 50 m stylem klasycznym.

Odsłon: 3193
Komentarzy: 2
08:36, 07.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

:-) @ 14:30, 07.04.2016r. IP: *.*.55.13

Brawo dziewczyny !!!

Sv @ 00:36, 08.04.2016r. IP: *.*.208.172

Brawo!!! Tak trzymać!!!!

Kiedyś w tym klubie trenowałem pod okiem Marka Rogali. I udało mu się nauczyć mnie pływać na tyle dobrze że ukończyłem zawody IRONMAN. Ratownikiem WOPR też zostałem.

Dobry klub. Polecam

K.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo