« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe batalie dla dzieci i młodzieży. Weź udział

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych zapraszają do rywalizacji w młodzieżowym turnieju tenisa ziemnego do 18 i mini tenisie. Będzie to impreza kończąca rywalizację dzieci i młodzieży w sezonie zimowym.


Areną zmagań tenisistów będzie hala przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Turniej został zaplanowany w dwóch grupach wiekowych. W pierwszej spotkają się zawodnicy z rocznika 1999 i młodsi. Głównym faworytem rywalizacji będzie Bartosz Murach, który jest obecnie najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu open.

 

W zawodach mogą wziąć udział również zawodnicy z okolicznych miejscowości m.in. z Ciechanowa, Przasnysza, czy też Łomży, co miało miejsce m.in. w lutej odsłonie imprez organizowanych przez OST. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwać będzie instruktor Bartosz Nowak. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 602 157 130. Początek rywalizacji w niedzielę, 10 kwietnia został zaplanowany na godz. 9.00. Zapisy w dniu imprezy do godz. 8.45.


Lubudu

Dodatkowo Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dla najmłodszych przewidziało również formułę mini tenis. Początek rywalizacji o godz. 10.30. Zapisy w dniu imprezy do godz. 10.15.
- Zapraszamy do rywalizacji w turniejach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe - zachęca prezes OST Dariusz Terlikowski. - Przed nami turnieje młodzieżowe, a także turniej deblowy w dniach 23-24 kwietnia, który zostanie przeprowadzony prawdopodobnie w halach w Ostrołęce - Gimnazjum nr 2 i Lelisie.

Odsłon: 3327
Komentarzy: 2
08:39, 07.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

super @ 14:31, 07.04.2016r. IP: *.*.255.121

super wreszcie turniej dla dzieciaków.

Do super @ 14:33, 07.04.2016r. IP: *.*.233.68

Bez przesady, od wrzesnia byly chyba juz 3 czy 4 to nie jest tak źle

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo