« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe batalie dla dzieci i młodzieży. Weź udział

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych zapraszają do rywalizacji w młodzieżowym turnieju tenisa ziemnego do 18 i mini tenisie. Będzie to impreza kończąca rywalizację dzieci i młodzieży w sezonie zimowym.


Areną zmagań tenisistów będzie hala przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Turniej został zaplanowany w dwóch grupach wiekowych. W pierwszej spotkają się zawodnicy z rocznika 1999 i młodsi. Głównym faworytem rywalizacji będzie Bartosz Murach, który jest obecnie najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu open.

 

W zawodach mogą wziąć udział również zawodnicy z okolicznych miejscowości m.in. z Ciechanowa, Przasnysza, czy też Łomży, co miało miejsce m.in. w lutej odsłonie imprez organizowanych przez OST. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwać będzie instruktor Bartosz Nowak. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 602 157 130. Początek rywalizacji w niedzielę, 10 kwietnia został zaplanowany na godz. 9.00. Zapisy w dniu imprezy do godz. 8.45.Dodatkowo Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dla najmłodszych przewidziało również formułę mini tenis. Początek rywalizacji o godz. 10.30. Zapisy w dniu imprezy do godz. 10.15.
- Zapraszamy do rywalizacji w turniejach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe - zachęca prezes OST Dariusz Terlikowski. - Przed nami turnieje młodzieżowe, a także turniej deblowy w dniach 23-24 kwietnia, który zostanie przeprowadzony prawdopodobnie w halach w Ostrołęce - Gimnazjum nr 2 i Lelisie.

Odsłon: 3230
Komentarzy: 2
08:39, 07.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

super @ 14:31, 07.04.2016r. IP: *.*.255.121

super wreszcie turniej dla dzieciaków.

Do super @ 14:33, 07.04.2016r. IP: *.*.233.68

Bez przesady, od wrzesnia byly chyba juz 3 czy 4 to nie jest tak źle

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo