« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski na czele rankingu. Kto bliżej Mastersa?

Jordan Czapski jest liderem ranking open po czterech turniejach rozgrywanych w pierwszej części sezonu. Do tej pory dominator ostrołęckich imprez zgromadził na swoim koncie 66 punktów i wyprzedza drugiego Sylwestra Puchalskiego z Ostrowi Mazowieckiej - 50 pkt.


Na trzeciej pozycji sklasyfikowany jest obecnie Konrad Czapski - 36 pkt, a kolejne miejsca zajmują Rafał Wyrębek i Mateusz Matyczak - po 30 pkt, Piotr Mrozek - 24 pkt, Jakub Nosek - 22 pkt, Bartosz Murach, Kamil Woźniak i Adam Otłowski - po 20 pkt. Walka o czołową dziesiątkę jest niezwykle zacięta i emocjonująca, ale awans do finałowego Mastersa uzyska tylko ósemka najlepszych zawodników. Aktualny ranking open dostępny w załączniku.

 

W letniej części sezonu ze względu na remont kortów tenisowych turnieje rozgrywane będą głównie na obiektach w powiecie ostrołęckim.
- Mamy w planach przeprowadzenie Mistrzostw Kurpi i Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego na jednym z obiektów w naszym powiecie - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - W tym momencie jesteśmy na etapie dogrywania szczegółów. Do końca kwietnia powinniśmy podać terminarz imprez.


Esprit

Wiadomo już teraz, że w drugiej części sezonu mają zostać rozegrane turnieje tenisa ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na nowym obiekcie planowane są Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki, Mistrzostwa Ostrołęki Open i Turniej Masters dla najlepszych zawodników sezonu.
- Wszystko będzie zależało od terminu oddania kortów do użytku, ale mam nadzieję, że turnieje wrześniowe przeprowadzimy bez przeszkód - podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego.

 

W sezonie letnim po raz kolejny zostanie przeprowadzona również Ostrołęcka Liga Tenisa. Mecze nie będą mogły być rozgrywane na kortach przy ulicy Hallera. Do dyspozycji mają być m.in. korty asfaltowe i orliki w mieście i powiecie ostrołęckim.

Odsłon: 3994
Komentarzy: 1
09:22, 16.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Jordan @ 20:30, 16.04.2016r. IP: *.*.55.238

Jordan znaczy mistrz.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo