« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kwiecień z sukcesami dla kolarzy KK24h (zdjęcia)

Sezon kolarski wystartował na dobre dla zawodniczek i zawodników KK24h. Czołowi reprezentanci klubu nie mają nawet jednego wolnego weekendu i przywożą z imprez kolejne cenne trofea. Warto odnotować kilka sukcesów z kwietnia z udziałem reprezentantów naszego regionu.


Początek kwietnia to dla KK24h udział w pierwszym etapie cyklu Mazury MTB - "Śladami Billego Kida". W zawodach wystartowali: Kacper Szabłowski, Bartek Jechanowski i Arkadiusz Jechanowski. Trasę kategorii o najwyższej punktacji w pięcioskalowej klasie trudności, najlepiej pokonał Kacper Szabłowski startujący w najmłodszej kategorii i wywalczył pierwsze miejsce.

 

W kolejnych zawodach Narewce, na trasę po Puszczy Białowieskiej pojechali: Adrian Gąska, Szymon Białczak, Kacper Mocek, Kamil Grabowski, Mateusz Lendzioszek, Krzysztof Serafiński, Jarosław Makowiecki, Marek Karczewski, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Maciej Karwowski i Wiesław Podeszwa. Na trzecim miejscu podium w swoich kategoriach stanęli Maria Kamińska na dystansie 32 km oraz Wiesław Kamiński na dystansie dwukrotnie dłuższym.

 

Kacper Szabłowski, Wiesław Podeszwa, Wiesław Kamiński i Maria Kamińska w kolejny weekend ścigali na fortach Bema w Warszawie, w zawodach w cyklu Legia MTB Maraton. Kacper Szabłowski w swojej kategorii na dystansie 24 km zajął trzecie miejsce. Wiesław Podeszwa i Wiesław Kamiński zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce na dystansie 36 km, w swojej kategorii wiekowej.Emocji z udziałem kolarzy KK24h nie zabrakło również w Skrzeszewie. Kamil Grabowski, Szymon Białczak, Adrian Gąska, Norbert Siemiątkowski, Marek Karczewski i Jarosław Makowiecki walczyli o wysokie lokaty. W Skrzeszewie w cyklu Wieliszewski Crossing najlepiej spisali się najmłodsi kolarze. Kamil Grabowski był pierwszy, Szymon Białczak drugi, a Adrian Gąska trzeci.

 

Sukcesów nie zabrakło również na drugim etapie cyklu Maratony Kresowe w Wasilkowie (Puszcza Knyszyńska). Marta Gawek (startująca w barwach UKS Wygoda) wywalczyła pierwsze miejsce open i w kategorii na dystansie mini. Daria Parzychowska (startująca w barwach Bike Atelier Team) zdobyła drugie miejsce w kategorii dzieci na dystansie mini. Z członków KK24h na najwyższym stopniu podium stanęli Marianna Gawek i Kamil Grabowski, a trzeci był Mateusz Lendzioszek.

 

Przed zawodnikami z Ostrołęka i okolic jeszcze mnóstwo startów w sezonie 2016. Więcej o nich niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Kwietniowe starty reprezentantów Klubu Kolarskiego 24h, fot. KK24h (28.04.2016)

Odsłon: 6388
Komentarzy: 2
08:42, 29.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Mrągowo @ 10:12, 29.04.2016r. IP: *.*.207.144

Kto 1 maja jedzie do Mrągowa.
Jest jakiś transport?

rr @ 11:51, 29.04.2016r. IP: *.*.192.138

Z transportem może być rożnie, szczególnie że chyba przyczepkę na 10 rowerów Ekomena pożyczyła na Imprezę do Serafina
czyli na wyścig po uliczkach starego miasta Eliminator MTB 30 kwietnia do Mrągowa może być ciężko z transportem.
Ale na drugi dzień wyścigów w Mrągowie jak będzie dużo chętnych, to może trzeba KK24h przycisnąć :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo