« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowe sukcesy cheerleaderek Pasji (wideo)

Kolejne sukcesy na swoim koncie na swoim koncie zapisują młode tancerki ostrołęckiej Pasji. Podopieczne trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej udanie zaprezentowały się w ogólnopolskim festiwalu tańca w Elblągu i Mistrzostwach Środkowej Polski w Poddębicach.


Do rywalizacji w Mistrzostwach Środkowej Polski przystąpiło blisko pięćdziesiąt zespołów z trzech województw. Ostrołęckie tancerki z zespołu Pasja dwukrotnie stanęły na podium zawodów W konkurencji występów scenicznych mażoretek (taniec z pałeczką marszową) dziewczęta wywalczyły drugie miejsce, a w konkurencji cheerleaderek (taniec z pomponami) wywalczyły brąz.

 

Cheerleaderki Pasja prezentowały się także w małych formach tanecznych. W konkurencji mini formacji wywalczyły drugie miejsce, a w konkurencji duetów również stanęły na drugim stopniu podium. Trener Żaneta Cwalina Śliwowska zwraca uwagę na duży wzrost zainteresowania tą formą tańca.
- Cztery lata temu w mistrzostwach brało udział dwadzieścia zespołów, a w tym roku mieliśmy wiele udanych debiutów - podkreśla trenerka zespołu Pasja. - Można powiedzieć, że jest to coraz popularniejszy sport w naszym regionie. Mam nadzieję, że systematyczna praca i wsparcie ze strony rodziców i sponsorów pomogą nam w przyszłości utrzymać czołowe miejsce w regionie środkowej Polski.Ostrołęckie tancerki z sukcesami rywalizowały również w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego Hipnotic w Elblągu. Dziewczęta ćwiczące pod okiem trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zaprezentowały cztery choreografie w kategorii wiekowej do 11 lat. Zespół wytańczył pierwsze miejsce w kategorii: formacje cheerleaders, pierwsze miejsce w kategorii: mini formacje cheerleaders, pierwsze miejsce w kategorii duety cheerleaders, oraz szóste miejsce w kategorii inne formy tańca.

 

Występ tancerek Pasji podczas festiwalu w Elblągu

Odsłon: 15833
Komentarzy: 0
08:45, 29.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo