« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale i rekordy Bojarskiego w II Grand Prix Polski

Kolejny udany występ na swoim koncie zanotował Karol Bojarski w zawodach Grand Prix Polski. Reprezentujący obecnie CKS Szczecin ostrołęczanin podczas zawodów w Rybniku aż pięciokrotnie stawał na podium. Do swoich trofeów dorzucił trzy złote i dwa srebrne medale.


W II rundzie Grand Prix Polski wystartowało 130 zawodniczek i zawodników. Karol legitymujący się tytułem mistrza Polski z powodzeniem walczył o wartościowe wyniki. W zawodach zdobył pięć medali, z czego trzy złote i dwa srebrne oraz ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów.

 

Karol Bojarski w konkurencji 50 m holowanie manekina zdobył złoty medal i ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów z czasem 31.00 s. Drugi złoty medal zdobył w konkurencji 100 m ratownik z czasem 57.88 s, a do poprawienia rekordu Polski zabrakło mu 0.02 s. W tej samej konkurencji 100 m ratownik ostrołęczanin zdobył srebrny medal w kategorii open.


JBB

Kolejny złoty medal przypadł łupem zawodnika CKS Szczecin wraz z kolegami z drużyny w sztafecie 4 x 50 m z pasem. Srebro ostrołęczanin dołączył jeszcze zwyciężając w kategorii junior w konkurencji 100 m ratowanie kombinowane z czasem 1:11.08. W klasyfikacji generalnej po czterech startach zajmuje drugie miejsce.

- Przede mną jeszcze wiele ciężkiej pracy na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do Letnich Mistrzostw Polski, które w drugiej połowie czerwca odbędą się w Lublinie - mówi Karol Bojarski. - Zawody będą jednocześnie eliminacjami do wrześniowych mistrzostw świata w Holandii.

Odsłon: 5677
Komentarzy: 1
10:06, 04.05.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyłowili z wody 10 medali

Wyłowili z wody 10 medali

Mocnym akcentem zakończyli 2020 rok podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich. Reprezentanci Squatina Ostrołęka wywalczyli 10 medali podczas Pływackiego Pucharu Sprintu, który odbył się w Wyszkowie. Ponadto nasi przedstawiciele wracali z pucharem dla najlepszego zawodnika.

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Zecer z dwoma złotami. Szczubełek i Szukiewicz z brązem

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe". Podopieczne Andrzeja Pyskło wywalczyły cztery medale.

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Ekipa Małkowskiego z wyróżnieniami

Prezydent Łukasz Kulik zdecydował o przyznaniu Dariuszowi Małkowskiemu nagrody dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki.

Wikieł otarła się o podium

Wikieł otarła się o podium

Trzy finały i czwarte miejsce w najlepszym występie to wyniki Angeliki Wikieł podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. W Olsztynie zawodniczka Narwi Ostrołęka może mówić o pechu, bo do brązowego medalu zabrakło jej naprawdę niewiele.

Kamil Szporak wicemistrzem Polski!

Kamil Szporak wicemistrzem Polski!

Wielki sukces przedstawiciela Squatiny Ostrołęka. Podopieczny Mai i Leszka Bieżuńskich zanotował znakomity wynik podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych do 14 lat w pływaniu. Pierwszego dnia zawodów stanął na podium. Kamil Szporak został wicemistrzem kraju na 50 metrów stylem klasycznym podczas zmagań w Ostrowcu Świętokrzyskim.

» Wasze komentarze

Zawodniczka @ 13:45, 04.05.2016r. IP: *.*.244.156

W II rundzie Grand Prix Polski wystartowało 130 zawodniczek i zawodniczek.- pożal się boże -_-
Gratuluję Karol ,powodzenia w następnych zawodach ,trzymam kciuki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo