« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale i rekordy Bojarskiego w II Grand Prix Polski

Kolejny udany występ na swoim koncie zanotował Karol Bojarski w zawodach Grand Prix Polski. Reprezentujący obecnie CKS Szczecin ostrołęczanin podczas zawodów w Rybniku aż pięciokrotnie stawał na podium. Do swoich trofeów dorzucił trzy złote i dwa srebrne medale.


W II rundzie Grand Prix Polski wystartowało 130 zawodniczek i zawodników. Karol legitymujący się tytułem mistrza Polski z powodzeniem walczył o wartościowe wyniki. W zawodach zdobył pięć medali, z czego trzy złote i dwa srebrne oraz ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów.

 

Karol Bojarski w konkurencji 50 m holowanie manekina zdobył złoty medal i ustanowił nowy rekord Polski w kategorii juniorów z czasem 31.00 s. Drugi złoty medal zdobył w konkurencji 100 m ratownik z czasem 57.88 s, a do poprawienia rekordu Polski zabrakło mu 0.02 s. W tej samej konkurencji 100 m ratownik ostrołęczanin zdobył srebrny medal w kategorii open.Kolejny złoty medal przypadł łupem zawodnika CKS Szczecin wraz z kolegami z drużyny w sztafecie 4 x 50 m z pasem. Srebro ostrołęczanin dołączył jeszcze zwyciężając w kategorii junior w konkurencji 100 m ratowanie kombinowane z czasem 1:11.08. W klasyfikacji generalnej po czterech startach zajmuje drugie miejsce.

- Przede mną jeszcze wiele ciężkiej pracy na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do Letnich Mistrzostw Polski, które w drugiej połowie czerwca odbędą się w Lublinie - mówi Karol Bojarski. - Zawody będą jednocześnie eliminacjami do wrześniowych mistrzostw świata w Holandii.

Odsłon: 5373
Komentarzy: 1
10:06, 04.05.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Zawodniczka @ 13:45, 04.05.2016r. IP: *.*.244.156

W II rundzie Grand Prix Polski wystartowało 130 zawodniczek i zawodniczek.- pożal się boże -_-
Gratuluję Karol ,powodzenia w następnych zawodach ,trzymam kciuki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo