« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe batalie i srebro Kowalczyka (wideo)

Grzegorz Kowalczyk to jeden z najlepszych tenisistów stołowych w naszym regionie. W rozgrywkach ligowych reprezentuje barwy Rzekunianki Rzekuń. Indywidualnie startuje w turniejach w całym regionie i zapisuje na swoim kolejne coraz większe sukcesy.


W kwietniowym turnieju w Makowie Mazowieckim, w rywalizacji o puchar burmistrza Grzegorz Kowalczyk wywalczył srebrny medal. 

- W turnieju odniosłem kilka zwycięstw, a w decydujących pojedynkach pokonałem braci Damiana i Mateusza Selerskich - mówi Grzegorz Kowalczyk. - Niestety nie udało mi się skrzyżować rakiety z finalistą turnieju, ponieważ wcześniej zaliczyłem jedną porażkę właśnie z Damianem Selerskim, z którym jeszcze raz się spotkałem i zrewanżowałem w meczu o drugie miejsce. Porażka w pierwszym starciu sprawiła, że mogłem już tylko walczyć o drugą lokatę.W turnieju startowało ponad pięćdziesięciu zawodników m.in. z: Ostrołęki, Rzekunia, Ciechanowa, Sochocina, Działdowa, Makowa Mazowieckiego, Goworowa, Różana, Pułtuska i Mławy.
- W turnieju w Makowie Mazowieckim zająłem drugie miejsce po raz drugi z rzędu - mówi Grzegorz Kowalczyk. - To jeden z najsilniej obsadzonych turniejów w naszym regionie podobnie jak turnieje w Ciechanowie, Łomży, Kolnie i Wąsewie.

 

Pierwsze miejsce w zawodach wywalczył Piotr Michalski, drugi Grzegorz Kowalczyk, trzecie Damian Selerski, a czwarte Mateusz Selerski.

 

Tak w turnieju w Makowie Mazowieckim radził sobie Grzegorz Kowalczyk

Odsłon: 7220
Komentarzy: 5
08:30, 05.05.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Kibic @ 09:43, 05.05.2016r. IP: *.*.31.209

Brawo Gregory!

kibic @ 14:27, 05.05.2016r. IP: *.*.244.157

No ładnie ładnie ale z Mariuszem moczysz......:):)Ale mimo wszystko postepy są:)

NOVO @ 15:50, 05.05.2016r. IP: *.*.244.157

Parówko kiedy zaczniesz w końcu grać prawdziwą i jedną słuszną muzykę disco polo !?
z pozdrowieniami
Danza i Danza

Ps. Dobra gra, ale na kwadracie Rzekuńskim tylko Mariusz rulez ;p

brawo Ty @ 15:57, 05.05.2016r. IP: *.*.239.162

A może jakieś turnieje w Rzekuniu poza jednym noworocznym?

Skutek @ 09:44, 06.05.2016r. IP: *.*.57.238

W Ostrolece tenis umarl dawno dlatego zawodow prawie nie ma a szkoda, bo to dla dzieci najleoszy sport. Rozwija myslenie, reflex i ogolny rozwoj.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo