« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rusza Ostrołęcka Liga Tenisa. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w rozgrywkach ligowych. Rywalizacja przebiegać będzie od połowy maja do końca końca września 2016 roku. Uczestnicy zmagań będą rozgrywać swoje mecze m.in. na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa i orlikach.


W Ostrołęckiej Lidze Tenisa mogą brać udział wszystkie osoby chętne, bez względu na wiek i płeć. Miejscem rozgrywania spotkań będą korty zlokalizowane na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Zgłoszenia do rywalizacji do 15 maja należy dokonać pod adresem mailowym lub telefonicznie do jednego z organizatorów z ramienia OST Piotra Mrozka pod numerem tel. 690 360 260.

 

Wpisowe do rozgrywek wynosi 50 złotych, które zostaje przeznaczone m.in. na nagrody na zakończenie tenisowej ligi pod koniec września. Uczestnicy pokrywają również opłatę za korzystanie z kortów w czasie rozgrywania spotkania. Mecze rozgrywane będą piłkami Dunlop Fort All Court lub innymi w przypadku akceptacji obu zawodników.


Łubudu

Wszystkie dodatkowe informacje oraz zasady rozgrywania i punktowania spotkań przedstawione zostały w regulaminie opublikowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. W ubiegłym sezonie do rywalizacji przystąpiło aż 23 zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy.

 

W obecnym sezonie w regulaminie nastąpiła bardzo ważna zmiana. Zwycięstwo w rozgrywkach lub zajęcie drugiego miejsca nie dają awansu do turnieju Masters, kończącego sezon. Przepustkę do wielkiego finału sezonu wywalczy ósemka najlepszych zawodników z ostrołęckiego rankingu open.

Odsłon: 6838
Komentarzy: 0
08:44, 12.05.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo