« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści powalczą o puchar wójta gminy Lelis

Pierwszy turniej na otwarcie sezonu letniego Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi na korcie ze sztuczną nawierzchnią w Lelisie. W najbliższy weekend zostały zaplanowane zawody w grze podwójnej o puchar i nagrody ufundowane przez wójta Stefana Prusika.


Będzie to już drugi turniej w ostatnich tygodniach rozegrany o puchar wójta. Poprzedni miał miejsce w kwietniu w hali sportowej. W finałowym spotkaniu Maciej Leonarski w parze z Bartoszem Nowakiem pokonali Bartosza Muracha i Kamila Woźniaka 6:0 6:7 10:6.

 

Rozgrywki zostały zaplanowane na sobotę i niedzielę, 21-22 maja na korcie przy Zespole Szkół w Lelisie. Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane do czwartku, 19 maja do godz. 21.00 telefonicznie lub sms pod nr 722 055 267 oraz mailowo: Plan gier zostanie opublikowany w piątek na stronie internetowej stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl.

 

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz MZOSTiIT w minioną sobotę przeprowadziło turniej mini tenisa. Zawody odbyły się na kortach przy ulicy Witosa. W rywalizacji zwyciężył Kuba Bieżuński, który pokonał pewnie Joannę Tyszkę i Filipa Techmańskiego, w stostunku setów 2:0. W meczu o drugie miejsce Joanna Tyszka pokonała Filipa Techmańskiego 2:1. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał instruktor tenisa ziemnego Daniel Dąbrowski.Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z MZOSTiIT i ościennymi gminami przygotowało już ciekawy plan imprez na sezon letni. Pod koniec sierpnia powinien został rozegrany pierwszy turniej na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Więcej informacji niebawem w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 4716
Komentarzy: 0
07:05, 18.05.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Mag postawił się trzecioligowcom (zdjęcia)

UKS Mag postawił się trzecioligowcom (zdjęcia)

Porażką 3:4 zakończyło się starcie pierwszej rundy Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pomiędzy UKS Mag Ostrołęka. Jan Klemendorf musieli uznać wyższość Transluku SRS Łomna.

Duży sprawdzian UKS Mag

Duży sprawdzian UKS Mag

Tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka już 17 grudnia (czwartek) 0 godz. 17:00 rozegrają we własnej hali spotkanie I rundy Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Podopieczni Jana Klemendorfa zmierzą się z Transluk SRS Łomna. Rywale występują w trzeciej lidze, zaś nasi gracze mierzą się o dwie klasy niżej.

UKS Mag idzie jak burza

UKS Mag idzie jak burza

Tenisiści stołowi UKS Mag nie zamierzają się zatrzymywać. Jan Klemendorf i spółka rozegrali piąty mecz w sezonie. Po tym boju mają komplet punktów. Co ciekawe, ostrołęczanie mają na koncie zaledwie siedem przegranych gier, przy 45 zwycięstwach. W ostatnim spotkaniu nie dali szans KTS NOSiR III Nowy Dwór Mazowiecki.

 

UKS Mag się nie zatrzymuje

UKS Mag się nie zatrzymuje

Czwarte zwycięstwo tenisistów stołowych z Ostrołęki. Ekipa Jana Klemendorfa ma komplet punktów. W starciu z Transluk SRS III Łomna nasi zawodnicy nie mieli większych problemów z triumfem. Wygrali aż 10:0. 

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Wolny weekend tenisistów. Koronawirus u rywali

Zawodnicy UKS Mag Ostrołęka musieli przymusowo pauzować w miniony weekend. Mecz ze Spartą Nasielsk w ramach V ligi tenisa stołowego został przełożony na późniejszy termin. Nasi przedstawiciele mają już dwa spotkania, które rozegrają w późniejszych terminach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo