« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści powalczą o puchar wójta gminy Lelis

Pierwszy turniej na otwarcie sezonu letniego Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi na korcie ze sztuczną nawierzchnią w Lelisie. W najbliższy weekend zostały zaplanowane zawody w grze podwójnej o puchar i nagrody ufundowane przez wójta Stefana Prusika.


Będzie to już drugi turniej w ostatnich tygodniach rozegrany o puchar wójta. Poprzedni miał miejsce w kwietniu w hali sportowej. W finałowym spotkaniu Maciej Leonarski w parze z Bartoszem Nowakiem pokonali Bartosza Muracha i Kamila Woźniaka 6:0 6:7 10:6.

 

Rozgrywki zostały zaplanowane na sobotę i niedzielę, 21-22 maja na korcie przy Zespole Szkół w Lelisie. Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane do czwartku, 19 maja do godz. 21.00 telefonicznie lub sms pod nr 722 055 267 oraz mailowo: Plan gier zostanie opublikowany w piątek na stronie internetowej stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl.

 

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz MZOSTiIT w minioną sobotę przeprowadziło turniej mini tenisa. Zawody odbyły się na kortach przy ulicy Witosa. W rywalizacji zwyciężył Kuba Bieżuński, który pokonał pewnie Joannę Tyszkę i Filipa Techmańskiego, w stostunku setów 2:0. W meczu o drugie miejsce Joanna Tyszka pokonała Filipa Techmańskiego 2:1. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał instruktor tenisa ziemnego Daniel Dąbrowski.


JBB

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z MZOSTiIT i ościennymi gminami przygotowało już ciekawy plan imprez na sezon letni. Pod koniec sierpnia powinien został rozegrany pierwszy turniej na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Więcej informacji niebawem w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 4611
Komentarzy: 0
07:05, 18.05.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo