« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Świetne starty Murawskiej i Kowalskiej w stolicy

Kolejny bardzo udany start na swoim koncie zapisały zawodniczki UKS Piątka - Maria Murawska i Magda Kowalska w imprezie z serii "Od Młodzika do Olimpijczyka". W zawodach w stolicy kraju podopieczne trenera Andrzeja Pyskły wywalczyły cztery medale.


Reprezentantki Ostrołęki w zawodach wywalczyły trzy złote krążki i jeden srebrny, a także popłynęły po nowe rekordy życiowe. Maria Murawska zdobywając dwa złote medale okazała się bezkonkurencyjna na dystansach: 100 m stylem dowolnym z czasem 1:01.72 oraz na 100 m stylem grzbietowym z czasem 1:10.22.

- Wyniki osiągnięte przez Marysię dały jej tytuł najlepszej zawodniczki zawodów w roczniku 2003 - podkreśla trener Andrzej Pyskło. - Jestem bardzo zadowolony z postępów zawodniczki w kolejnych startach w ogólnopolskich zawodach.Magda Kowalska startująca w roczniku 2004 zdobyła złoty medal na dystansie 50 m stylem motylkowym z czasem 33.80 s oraz srebrny medal na dystansie 100 m stylem dowolnym z czasem 1:07.71. W klasyfikacji drużynowej UKS Piątka Ostrołęka uplasował się na trzecim miejscu wśród 52 startujących w klubów w warszawskiej imprezie.

 

Zapraszamy do naszego działu pływanie, gdzie można znaleźć więcej informacji o startach pływaczek UKS Piątka prowadzonych przez trenerów Andrzeja Pyskłę i Adama Kurpiewskiego. Zapraszamy do lektury artykułów Murawska z udanym debiutem w reprezentacji Polski, czy też Jedenaście medali pływaczek UKS Piątka w Mławie.

Odsłon: 6335
Komentarzy: 2
08:30, 28.05.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

fan @ 10:09, 28.05.2016r. IP: *.*.234.29

Brawo dziewczyny, brawo Andrzej. Najlepsze wyniki UKS Piątka.

:) @ 21:46, 29.05.2016r. IP: *.*.237.174

Gratulacje dla Trenera oraz Magdy i Marysi.
Tak trzymać!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo