« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe batalie dla dzieci i młodzieży. Weź udział

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych zapraszają do udziału w turnieju młodzieżowym do lat 16 i mini tenisie. Zawody zostaną rozegrane już w najbliższą niedzielę na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa.


Początek zawodów został zaplanowany na godz. 9.00 dla młodzieży z rocznika 2000 i młodsi oraz mini tenisa. Zgłoszenia do imprezy w dniu zawodów tj. niedziela, 5 czerwca do godz. 8.45 lub mailowo Każdy uczestnik może wystąpić w wybranej grupie rozgrywkowej. Wpisowe do zawodów wynosi 8 złotych (członkowie OST 6 zł).

 

Dodatkowe informacje u trenera prowadzącego zawody - Bartosza Nowaka pod numerem tel. 602 157 130.
- Zapraszamy serdecznie wszystkich tenisistów, który nie ukończyli szesnastego roku życia do rywalizacji w zawodach - mówi prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Dla najmłodszych, początkujących zawodniczek i zawodników mamy przewidzianą specjalną formułę mini tenisa.


JBB

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe w sezonie letnim przeprowadzi kilkanaście imprez na obiektach w mieście i powiecie ostrołęckim. Szczegółowy plan imprez dostępny w załączniku.

W najbliższych dniach rozpocznie się również Ostrołęcka Liga Tenisa, w której weźmie udział 21 zawodników podzielonych na dwie grupy. Mecze rozgrywane będą również na wybranych obiektach w Ostrołęce oraz powiecie ostrołęckim.

Odsłon: 4107
Komentarzy: 0
09:03, 02.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo