« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wójcik: Cały czas się realizuję (zdjęcia, wideo)

Finalista programu You Can Dance Bartosz Wójcik był gościem Gimnazjum nr 2. Podczas specjalnych zajęć zaprezentował dwie solówki, a także odpowiadał na pytania przygotowane przez uczniów. Co skłoniło go, aby zgłosić się do programu You Can Dance?


- Ciekawość, każdy tancerz, który myśli poważnie o tym, żeby tańczyć musi zaliczyć taki program, jakim jest You Can Dance - podkreśla Bartosz Wójcik. - Poszedłem do programu telewizyjnego, żeby się sprawić i towarzyszył mi ogromny stres. Boisz się tego, co powiedzą na to ludzie, czy to jest dobre, czy złe. Powiem wam róbcie to, co lubicie i róbcie to najlepiej, jak potraficie.

 

Jak podkreśla ostrołęcki tancerz cała produkcja to ogromne przedsięwzięcie, które szczególnie było widoczne podczas wyprawy na Maltę.
- To była olbrzymia produkcja - mówi Bartosz Wójcik. - Podczas pobytu na Malcie było ponad sto osób do produkcji materiału, który oglądaliście potem w telewizji, a tylko 36 uczestników. Największym podziękowaniem dla nas za ciężką pracę były brawa od publiczności. Pamiętajcie, że jeśli ktoś jest dla was, to wy bądźcie dla niego.Swoją przygodę z tańcem ostrołęczanin rozpoczął już w wieku pięciu lat. Całe swoje życie 25-latek stara się oddać swojej pasji, znajdując również czas dla początkujących tancerzy.
- Obecnie mieszkam w Warszawie, ale prowadzę zajęcia również w Ostrołęce i cały czas się realizuję - dodaje Bartosz Wójcik. - Pamiętajcie, aby skupić się na sobie i jeżeli coś robicie, to róbcie to na sto procent i wówczas będziecie szczęśliwi.

 

Na koniec spotkania z młodzieżą przyszedł czas na przesłanie tancerza, który podkreślił, co w obecnych realiach jest niezbędne.
- Jeżeli chcecie gdzieś dojść w życiu, to uczcie się języków - podkreślał Bartosz Wójcik. - Mieliśmy ludzi, którzy na Malcie nic nie potrafili powiedzieć po angielsku. Dzisiejszy świat jest taki mały i jeśli obok ciebie będzie najfajniejszy chłopak, czy najfajniejsza dziewczyna, z którą chciałbym porozmawiać, to nie porozmawiasz. Dlatego uczcie się i pamiętajcie o tym.

 

Zobacz zdjęcia:
Bartosz Wójcik spotkał się z młodzieżą w Gimnazjum nr 2 (1.06.2016)

 

Odsłon: 20627
Komentarzy: 9
08:03, 04.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

hmm @ 09:57, 04.06.2016r. IP: *.*.4.106

Jako tancerz zawodowy uwazam ze solowka na 2 z minusem..czy Ten chlopak ma lustro koordynuj ruchy w odbiciu.pozdrawiam

Nur @ 10:16, 04.06.2016r. IP: *.*.150.202

Do hmm : Zanim się wypowiesz na czyjś temat to się zastanów, bo gdyby faktycznie jego koordynacja ruchów w tańcu jest według ciebie na 2 z minusem to moim zdaniem jesteś w błędzie!!! Gdyby naprawdę był tak słaby w tańcu to by zaraz przy pierwszym castingu w You Can Dance odpadł ale tak się nie stało wiec ugryź się za język i nie wypowiadaj się bo założę się na sto % że nie masz doświadczenia co do tańca.

hmmm @ 12:59, 04.06.2016r. IP: *.*.4.106

Sprobujemy? Moze maly pojedynek? Prosze aby tutulowy tancerz nadeslal swoje nagranie do reddakcji ja tez tak zrobie ostroleczanie zdecyduja.nagrania nie beds imienne ..

oka @ 13:36, 04.06.2016r. IP: *.*.90.62

Do hmmm
Pochwal się co potrafisz...
Mówić można dużo, ale czy coś poza tym, jestem ciekawa...

Słabo @ 17:10, 04.06.2016r. IP: *.*.181.57

Nie jestem żadnym tancerzem ani znachorem ale taniec na filmiku dno pozdrawiam

ma pan rację @ 17:38, 04.06.2016r. IP: *.*.232.202

Ludzie niech gadają, piszą, komentują, a my róbmy swoje i się realizujmy.

Ja @ 22:46, 04.06.2016r. IP: *.*.232.221

Co z Nami jest nie tak chłopak od nas zamiast mu kibicować to tylko zazdrość i jad

Ola @ 11:39, 05.06.2016r. IP: *.*.91.85

Bartuś jesteś THE BEST :)

. @ 22:57, 09.07.2016r. IP: *.*.153.192

:-) :-) :-)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo