« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wójcik: Cały czas się realizuję (zdjęcia, wideo)

Finalista programu You Can Dance Bartosz Wójcik był gościem Gimnazjum nr 2. Podczas specjalnych zajęć zaprezentował dwie solówki, a także odpowiadał na pytania przygotowane przez uczniów. Co skłoniło go, aby zgłosić się do programu You Can Dance?


- Ciekawość, każdy tancerz, który myśli poważnie o tym, żeby tańczyć musi zaliczyć taki program, jakim jest You Can Dance - podkreśla Bartosz Wójcik. - Poszedłem do programu telewizyjnego, żeby się sprawić i towarzyszył mi ogromny stres. Boisz się tego, co powiedzą na to ludzie, czy to jest dobre, czy złe. Powiem wam róbcie to, co lubicie i róbcie to najlepiej, jak potraficie.

 

Jak podkreśla ostrołęcki tancerz cała produkcja to ogromne przedsięwzięcie, które szczególnie było widoczne podczas wyprawy na Maltę.
- To była olbrzymia produkcja - mówi Bartosz Wójcik. - Podczas pobytu na Malcie było ponad sto osób do produkcji materiału, który oglądaliście potem w telewizji, a tylko 36 uczestników. Największym podziękowaniem dla nas za ciężką pracę były brawa od publiczności. Pamiętajcie, że jeśli ktoś jest dla was, to wy bądźcie dla niego.Swoją przygodę z tańcem ostrołęczanin rozpoczął już w wieku pięciu lat. Całe swoje życie 25-latek stara się oddać swojej pasji, znajdując również czas dla początkujących tancerzy.
- Obecnie mieszkam w Warszawie, ale prowadzę zajęcia również w Ostrołęce i cały czas się realizuję - dodaje Bartosz Wójcik. - Pamiętajcie, aby skupić się na sobie i jeżeli coś robicie, to róbcie to na sto procent i wówczas będziecie szczęśliwi.

 

Na koniec spotkania z młodzieżą przyszedł czas na przesłanie tancerza, który podkreślił, co w obecnych realiach jest niezbędne.
- Jeżeli chcecie gdzieś dojść w życiu, to uczcie się języków - podkreślał Bartosz Wójcik. - Mieliśmy ludzi, którzy na Malcie nic nie potrafili powiedzieć po angielsku. Dzisiejszy świat jest taki mały i jeśli obok ciebie będzie najfajniejszy chłopak, czy najfajniejsza dziewczyna, z którą chciałbym porozmawiać, to nie porozmawiasz. Dlatego uczcie się i pamiętajcie o tym.

 

Zobacz zdjęcia:
Bartosz Wójcik spotkał się z młodzieżą w Gimnazjum nr 2 (1.06.2016)

 

Odsłon: 21425
Komentarzy: 9
08:03, 04.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

hmm @ 09:57, 04.06.2016r. IP: *.*.4.106

Jako tancerz zawodowy uwazam ze solowka na 2 z minusem..czy Ten chlopak ma lustro koordynuj ruchy w odbiciu.pozdrawiam

Nur @ 10:16, 04.06.2016r. IP: *.*.150.202

Do hmm : Zanim się wypowiesz na czyjś temat to się zastanów, bo gdyby faktycznie jego koordynacja ruchów w tańcu jest według ciebie na 2 z minusem to moim zdaniem jesteś w błędzie!!! Gdyby naprawdę był tak słaby w tańcu to by zaraz przy pierwszym castingu w You Can Dance odpadł ale tak się nie stało wiec ugryź się za język i nie wypowiadaj się bo założę się na sto % że nie masz doświadczenia co do tańca.

hmmm @ 12:59, 04.06.2016r. IP: *.*.4.106

Sprobujemy? Moze maly pojedynek? Prosze aby tutulowy tancerz nadeslal swoje nagranie do reddakcji ja tez tak zrobie ostroleczanie zdecyduja.nagrania nie beds imienne ..

oka @ 13:36, 04.06.2016r. IP: *.*.90.62

Do hmmm
Pochwal się co potrafisz...
Mówić można dużo, ale czy coś poza tym, jestem ciekawa...

Słabo @ 17:10, 04.06.2016r. IP: *.*.181.57

Nie jestem żadnym tancerzem ani znachorem ale taniec na filmiku dno pozdrawiam

ma pan rację @ 17:38, 04.06.2016r. IP: *.*.232.202

Ludzie niech gadają, piszą, komentują, a my róbmy swoje i się realizujmy.

Ja @ 22:46, 04.06.2016r. IP: *.*.232.221

Co z Nami jest nie tak chłopak od nas zamiast mu kibicować to tylko zazdrość i jad

Ola @ 11:39, 05.06.2016r. IP: *.*.91.85

Bartuś jesteś THE BEST :)

. @ 22:57, 09.07.2016r. IP: *.*.153.192

:-) :-) :-)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo