Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Kurpie MTB dla Krysiewicza (zdjęcia, wideo)

Piotr Krysiewicz z Białegostoku wygrał rywalizację w Kurpie MTB w Przystani. Zawodnik reprezentujący UKS Wygoda na najbardziej prestiżowym dystansie Maxi o długości 40 km osiągnął czas 1:40:49. Kolejne miejsca na podium zajęli reprezentanci KK24h.

Drugi linię mety przekroczył Arkadiusz Jechanowski z Kadzidła - 1:45:42 , a trzeci był Wiesław Podeszwa - 1:51:54. Jedyną kobietą na najdłuższej trasie Kurpie MTB była Anna Borzeszkowska z Kwidzyna, która finiszowała z czasem 3:02:00.

Na dystansie Midi - 20 km zwyciężył Przemysła Michalszczyk z Mrągowa - 52:37, przed swoim kolegom z tego samego zespołu Marcinem Bielskim - 53:22. Trzeci na mecie finiszował Jan Markiewicz z KK24h z wynikiem 55:01. Najszybszą kobietą na tej trasie okazała się Natalia Zysk z Mrągowa - 1:02:42.

Esprit

Na dystansie Mini 8 km zwyciężył Kacper Mocek z Nowej Wsi - 24:49, przed Adrianem Gąska z Grabnika - 26:45. Obaj to reprezentanci KK24h. Trzecia na mecie zameldowała się Luiza Wawer z Prostek - 26:59. W sumie na wszystkich dystanstach do rywalizacji przystąpiło blisko sto zawodniczek i zawodników. Szczegółowe wyniki dostępne na stronie elektronicznezapisy.pl.

Wyścig kolarski Kurpie MTB w Przystani (25.06.2016)