« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpie MTB dla Krysiewicza (zdjęcia, wideo)

Piotr Krysiewicz z Białegostoku wygrał rywalizację w Kurpie MTB w Przystani. Zawodnik reprezentujący UKS Wygoda na najbardziej prestiżowym dystansie Maxi o długości 40 km osiągnął czas 1:40:49. Kolejne miejsca na podium zajęli reprezentanci KK24h.


Drugi linię mety przekroczył Arkadiusz Jechanowski z Kadzidła - 1:45:42 , a trzeci był Wiesław Podeszwa - 1:51:54. Jedyną kobietą na najdłuższej trasie Kurpie MTB była Anna Borzeszkowska z Kwidzyna, która finiszowała z czasem 3:02:00.

 

Na dystansie Midi - 20 km zwyciężył Przemysła Michalszczyk z Mrągowa - 52:37, przed swoim kolegom z tego samego zespołu Marcinem Bielskim - 53:22. Trzeci na mecie finiszował Jan Markiewicz z KK24h z wynikiem 55:01. Najszybszą kobietą na tej trasie okazała się Natalia Zysk z Mrągowa - 1:02:42.


Esprit

Na dystansie Mini 8 km zwyciężył Kacper Mocek z Nowej Wsi - 24:49, przed Adrianem Gąska z Grabnika - 26:45. Obaj to reprezentanci KK24h. Trzecia na mecie zameldowała się Luiza Wawer z Prostek - 26:59. W sumie na wszystkich dystanstach do rywalizacji przystąpiło blisko sto zawodniczek i zawodników. Szczegółowe wyniki dostępne na stronie elektronicznezapisy.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Wyścig kolarski Kurpie MTB w Przystani (25.06.2016)

 

Odsłon: 6564
Komentarzy: 0
10:39, 29.06.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo