« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rakiety poszły w ruch w Lelisie (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy w powiecie ostrołęckim Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi cykl szkoleń w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa. Bezpłatne zajęcia ruszyły na korcie przy CK-BiS w Lelisie. Za nami pierwszy tydzień treningów z duży frekwencją.


W pierwszych zajęciach wzięło udział ponad dwudziestu młodych adeptów tenisa z Lelisa i okolic. Zajęcia z dziećmi prowadzili licencjonowany instruktor OST Jordan Czapski.

- Jestem bardzo zadowolony z grupy, która ciężko pracuje i chce się nauczyć podstaw gry w tenisa - mówił po pierwszym tygodniu wspólnych treningów Jordan Czapski.

 

Z pomysłu przedstawionego przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zadowolony jest także wójt gminy Lelis Stefan Prusik, który wraz z prezesem OST Dariuszem Terlikowskim i dyrektorem CK-BiS uroczyście otwierał wakacyjne zajęcia.
- Cieszę się niezmiernie, że w Lelisie możemy się spotkać i rozwijać ten mało znany w naszym regionie, ale piękny sport, jakim jest tenis ziemny - podkreślał wójt Stefan Prusik. - Myślę, że obiekt, który posiadamy zasługuje na to, aby taka młoda kadra, a w przyszłości mistrzowie będą reprezentować nasz powiat i gminę.


Łubudu

Bezpłatna Wakacyjna Szkoła Tenisa odbywa się w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 18.00 - 20.00. Zapraszamy na treningi dzieci z gminy Lelis i okolic.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na korcie w Lelisie (29.06.2016)

 

Odsłon: 5243
Komentarzy: 4
09:04, 04.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Nie zadowolony @ 20:06, 04.07.2016r. IP: *.*.142.171

Oni tylko z boiska przieciez potrafia wyrzucac, panstwowego. Lelis a taka burżuazja..

olo @ 07:19, 05.07.2016r. IP: *.*.66.211

Jak to ,,licencjonowany,, instruktor.To zwykły instruktor po kursie i tyle.

gmina @ 09:39, 05.07.2016r. IP: *.*.143.70

oprócz piłki kopanej ile jest fajnych dyscyplin zabawy większej grupy młodzieży więcej imprez podobnych

asa @ 08:41, 07.07.2016r. IP: *.*.154.214

Do olo. To zrób sobie "ZWYKŁEGO" instruktora - mondralooooo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo