« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rakiety poszły w ruch w Lelisie (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy w powiecie ostrołęckim Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi cykl szkoleń w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa. Bezpłatne zajęcia ruszyły na korcie przy CK-BiS w Lelisie. Za nami pierwszy tydzień treningów z duży frekwencją.


W pierwszych zajęciach wzięło udział ponad dwudziestu młodych adeptów tenisa z Lelisa i okolic. Zajęcia z dziećmi prowadzili licencjonowany instruktor OST Jordan Czapski.

- Jestem bardzo zadowolony z grupy, która ciężko pracuje i chce się nauczyć podstaw gry w tenisa - mówił po pierwszym tygodniu wspólnych treningów Jordan Czapski.

 

Z pomysłu przedstawionego przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zadowolony jest także wójt gminy Lelis Stefan Prusik, który wraz z prezesem OST Dariuszem Terlikowskim i dyrektorem CK-BiS uroczyście otwierał wakacyjne zajęcia.
- Cieszę się niezmiernie, że w Lelisie możemy się spotkać i rozwijać ten mało znany w naszym regionie, ale piękny sport, jakim jest tenis ziemny - podkreślał wójt Stefan Prusik. - Myślę, że obiekt, który posiadamy zasługuje na to, aby taka młoda kadra, a w przyszłości mistrzowie będą reprezentować nasz powiat i gminę.Bezpłatna Wakacyjna Szkoła Tenisa odbywa się w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 18.00 - 20.00. Zapraszamy na treningi dzieci z gminy Lelis i okolic.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na korcie w Lelisie (29.06.2016)

 

Odsłon: 5357
Komentarzy: 4
09:04, 04.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Nie zadowolony @ 20:06, 04.07.2016r. IP: *.*.142.171

Oni tylko z boiska przieciez potrafia wyrzucac, panstwowego. Lelis a taka burżuazja..

olo @ 07:19, 05.07.2016r. IP: *.*.66.211

Jak to ,,licencjonowany,, instruktor.To zwykły instruktor po kursie i tyle.

gmina @ 09:39, 05.07.2016r. IP: *.*.143.70

oprócz piłki kopanej ile jest fajnych dyscyplin zabawy większej grupy młodzieży więcej imprez podobnych

asa @ 08:41, 07.07.2016r. IP: *.*.154.214

Do olo. To zrób sobie "ZWYKŁEGO" instruktora - mondralooooo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo