« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jakub Nosek mistrzem na Kurpiach (zdjęcia, wideo)

Jakub Nosek został tenisowym mistrzem Kurpi. W zawodach rozgrywanych na kortach w Kurpiowskiej Kranie w Wykrocie i Dawii nie dał szans rywalom. W finałowych spotkaniu na korcie w Dawii pokonał po emocjonującej batalii Mateusza Matyczaka 9:6.


Dużo zaciętych i emocjonujących spotkań miało miejsce w pierwszym dniu rywalizacji na kortach ze sztuczną nawierzchnią w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie. Największą niespodzianką była porażka ubiegłorocznego triumfatora Jordana Czapskiego, który musiał uznać wyższość Krzysztofa Bułkowskiego z Łomży 5:9.

 

W drugim dniu rywalizacji miały odbył się spotkania półfinałowe i finał mistrzostw, ale możliwość rozegrania meczów w Wykrocie storpedowała pogoda. Dzięki uprzejmości sponsora - firmy JBB dalsza rywalizacja została przeniesiona kryty kort do Dawii. W półfinałowych starciach na korcie ziemnym Mateusz Matyczak pokonał Adama Otłowskiego 9:2, a Jakub Nosek wygrał z Krzysztofem Bułkowskim 9:3.

 

W finałowym meczu Jakub Nosek wygrał z Mateuszem Matyczakiem 9:6. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło w sumie 32 zawodników. Do uroczystego podsumowania imprezy w niedzielne popołudnie doszło ponownie na kortach w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie.

 

Nagrody najlepszym zawodnikiem wręczali starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, wójt gminy Myszyniec Bogdan Glinka, prezes Związku Kurpiów Mirosław Grzyb oraz prezes OST Dariusz Terlikowski. Specjalną nagrodę rzeczową dla najbardziej utalentowanego zawodnika w całej stawce Mateusza Matyczaka ufundował radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski.


JBB

Wśród wszystkich uczestników podczas pierwszego dnia zostały rozlosowane nagrody od pozostałych sponsorów mistrzostw. Sponsorami zawodów byli: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Związek Kurpiów, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB, Kurpiowska Kraina, Best Office, Cuba Libre, Pizzeria Da Grasso oraz siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Finał i wręczenie nagród w V Mistrzostwach Kurpi w Tenisie Ziemnym (3.07.2016)

 

 

Odsłon: 7898
Komentarzy: 4
09:09, 04.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

jordan @ 10:53, 04.07.2016r. IP: *.*.136.241

brawo Kuba i organizatorzy, oby tak dalej

tadek @ 14:51, 04.07.2016r. IP: *.*.50.49

Świetna robota, super turniej, mam nadzieję, że częściej będziemy rywalizować w Wykrocie. Może turniej o puchar wójta Myszyńca?

Janusz Cz @ 15:29, 04.07.2016r. IP: *.*.2.174

Byliśmy liczną rodziną,rewelacyjna impreza,super organizacja pod każdym względem.Brawa dla organizatorów i sponsorów.Wszyscy byli bardzo zadowoleni

g @ 12:17, 05.07.2016r. IP: *.*.245.40

a są gdzieś pełne wyniki?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo