« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Ostrołęce. Dołącz

Już po raz ósmy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej przygotowało specjalną ofertę bezpłatnych zajęć na okres wakacyjny. Chcesz dołączyć?


Od poniedziałku, 11 lipca do piątku, 15 lipca dzieci i młodzież będą mogli wziąć udział w zajęciach "Wakacyjnej Szkoły Tenisa". Bezpłatne treningi odbywać się codziennie w godz. 17.00 - 19.00 na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa.

 

W ubiegłym roku zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zgromadziły w dwóch grupach ponad czterdzieści młodych adetów tenisa. Również w obecnym sezonie organizatorzy liczą na wysoką frekwencję, dlatego mile widziane są wcześniejsze zgłoszenia do trenera Bartosza Nowaka pod numerem tel. 602 157 130.
- Wcześniejsze zgłoszenia pozwolą nam dostosować szkolenie do liczby uczestników - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Na korcie zapewniamy opiekę szkoleniowca, rakiety i piłki dla dzieci i młodzieży. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.


Esprit

Wakacyjna Szkoła Tenisa Ziemnego organizowana przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej będą miały miejsce również w dniach 8-12 sierpnia. Dodatkowo Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe planuje organizację bezpłatnych treningów również dla dorosłych.
- Jeśli uzyskamy dodatkowe wsparcie naszej inicjatywy, to przeprowadzimy szkolenie w wakacje również dla dorosłych - dodaje prezes OST.

 

Więcej o kolejnych inicjatywach Ostrołęckiego Stowarzyszenie Tenisowego w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 3659
Komentarzy: 0
10:06, 07.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo