« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Powstaje historia kolarstwa naszego regionu (zdjęcia)

1975 - Wojciechowice. Od lewej Szczepan Zacharek i Janusz Łępicki.
1975 - Wojciechowice. Od lewej Szczepan Zacharek i Janusz Łępicki.
(fot. archiwum prywatne)

Klub Kolarski 24h zaprasza wszystkich sympatyków kolarstwa do włączenia się w tworzenie wyjątkowej historii kolarstwa Ostrołęki i naszego regionu. Każdy może powiększyć unikalną kolekcję o nowe zdjęcia, wycinki z gazet, anegdoty czy informacje dotyczące tego sportu.


Dotychczas zebrana kolekcja zdjęć już jest imponująca, jednak członkowie klubu KK24h apelują do wszystkich o pomoc w powiększeniu zbiorów. Każdy może zatem przyczynić się do powstania obszernej historii kolarstwa Ostrołęki i okolic.

- Chcemy zachować i publikować historię kolarstwa ziemi ostrołęckiej, zanim zniknie w pamięci lub ulegnie zniszczeniu. Zdigitalizujemy przekazane lub wypożyczone nam zdjęcia, dokumenty i inne pamiątki, zbierzemy w jedno miejsce spisane opowieści i anegdoty, liczymy też na to, że  osoby, które będą oglądały zdjęcia, pomogą nam je opisać, przypomną sobie kto i gdzie mógł je wykonać - mówi Marek Karczewski, prezes KK24h.


Esprit

Informacje i zdjęcia można przesyłać na adres: , można też dodawać obszerne komentarze pod zdjęciami lub pisać na profilu klubu na Facebooku. Zdjęcia dotyczące historii kolarstwa w Ostrołęce i okolicach można obejrzeć na stronie: Historia kolarstwa - Ostrołęka i okolice.

Odsłon: 4972
Komentarzy: 2
13:02, 11.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Robson @ 21:34, 11.07.2016r. IP: *.*.145.39

A gdzie Janek Markiewicz?

rower @ 22:26, 11.07.2016r. IP: *.*.178.146

Janek ma podrzucić niedługo coś do zbiorów :)

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin





Najnowsze wideo