« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bezpłatne Wakacyjne Szkoły Tenisa OST (zdjęcia)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisa zaprasza do udziału w kolejnych Wakacyjnych Szkołach Tenisa Ziemnego na terenie naszego miasta i powiatu ostrołęckiego. Obecnie zajęcia odbywają się w na kortach asfaltowych w Ostrołęce oraz orliku w Olszewie-Borkach.


W miniony poniedziałek pierwsze zajęcia odbyły się na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa, gdzie przybyła grupa blisko trzydziestu młodych adeptów tenisa. Zajęcia przez okres dwóch tygodni prowadzić będzie trener Bartosz Nowak. 

- Cieszymy się bardzo z takiego zainteresowania zajęciami, które możemy zorganizować bezpłatnie na terenie miasta, dzięki współpracy z miastem Ostrołęka i MZOSTiIT - podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Ostrołęce (11.07.2016)

 

Po raz pierwszy zajęcia odbyły się również w gminie Olszewo-Borki. Na orliku pojawiła się grupa ponad dwudziestu młodych adeptów tenisa, z którymi zajęcia prowadzą Daniel Dąbrowski i Rafał Wyrębek.
- W Olszewie-Borkach organizujemy zajęcia po raz pierwszy, ale jak widać nie mamy problemów z frekwencją - podkreśla prezes OST. - Na zajęcia zgłosiła się rekordowa liczba 26 osób. Lista praktycznie została zamknięta po kilku dniach od dnia ogłoszenia naboru na szkolenie.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Olszewie-Borkach (11.07.2016)  

 

Nowatorski projekt organizacji bezpłatnych szkoleń z zakresu tenisa ziemnego na terenie powiatu ostrołęckiego zainicjowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wsparte finansowo przez Starostwo Ostrołęckie oraz trzy gminy: Olszewo-Borki, Lelis i Kadzidło. Zajęcia odbędą się również w gminie Łyse dzięki wsparciu firm JBB, Piekarnia Kurpiowska Serafin, PHU Mirex i Pom-Bruk. Zajęcia zostały zaplanowane w dniach 25 lipca - 5 sierpnia. W Kadzidle szkolenie zostało zaplanowane w dniach 8-19 sierpnia.

 

Specjalne szkolenie zostanie przeprowadzone również dla dorosłych na kortach asfaltowych w Ostrołęce. Więcej informacji w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 3955
Komentarzy: 0
06:05, 15.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo