« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bezpłatne Wakacyjne Szkoły Tenisa OST (zdjęcia)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisa zaprasza do udziału w kolejnych Wakacyjnych Szkołach Tenisa Ziemnego na terenie naszego miasta i powiatu ostrołęckiego. Obecnie zajęcia odbywają się w na kortach asfaltowych w Ostrołęce oraz orliku w Olszewie-Borkach.


W miniony poniedziałek pierwsze zajęcia odbyły się na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa, gdzie przybyła grupa blisko trzydziestu młodych adeptów tenisa. Zajęcia przez okres dwóch tygodni prowadzić będzie trener Bartosz Nowak. 

- Cieszymy się bardzo z takiego zainteresowania zajęciami, które możemy zorganizować bezpłatnie na terenie miasta, dzięki współpracy z miastem Ostrołęka i MZOSTiIT - podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Ostrołęce (11.07.2016)

 

Po raz pierwszy zajęcia odbyły się również w gminie Olszewo-Borki. Na orliku pojawiła się grupa ponad dwudziestu młodych adeptów tenisa, z którymi zajęcia prowadzą Daniel Dąbrowski i Rafał Wyrębek.
- W Olszewie-Borkach organizujemy zajęcia po raz pierwszy, ale jak widać nie mamy problemów z frekwencją - podkreśla prezes OST. - Na zajęcia zgłosiła się rekordowa liczba 26 osób. Lista praktycznie została zamknięta po kilku dniach od dnia ogłoszenia naboru na szkolenie.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Olszewie-Borkach (11.07.2016)  

 

Nowatorski projekt organizacji bezpłatnych szkoleń z zakresu tenisa ziemnego na terenie powiatu ostrołęckiego zainicjowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wsparte finansowo przez Starostwo Ostrołęckie oraz trzy gminy: Olszewo-Borki, Lelis i Kadzidło. Zajęcia odbędą się również w gminie Łyse dzięki wsparciu firm JBB, Piekarnia Kurpiowska Serafin, PHU Mirex i Pom-Bruk. Zajęcia zostały zaplanowane w dniach 25 lipca - 5 sierpnia. W Kadzidle szkolenie zostało zaplanowane w dniach 8-19 sierpnia.

 

Specjalne szkolenie zostanie przeprowadzone również dla dorosłych na kortach asfaltowych w Ostrołęce. Więcej informacji w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 4049
Komentarzy: 0
06:05, 15.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo