« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjne Turnieje Tenisa OST i MZOSTiIT (zdjęcia)

Hubert Chmielewski został najlepszym zawodnikiem Wakacyjnego Turnieju Tenisa. W zawodach organizowanych przez Ostrołęckiego Stowarzyszenie Tenisowe i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej odniósł komplet zwycięstw.


W rywalizacji na kortach przy ulicy Hallera dla zawodników z rocznika 2000 i młodsi 14-letni Hubert Chmielewski pozostawił w pokonanym polu Jakuba Dąbkowskiego, Arkadiusza Białobrzeskiego, Jakuba Gutowskiego i Zuzannę Zych. Decydujące okazało się spotkanie Huberta Chmielewskiego z o rok starszym Jakubem Dąbkowskim, które pierwszy z wymienionych zawodników wygrał 6:3.

 

Emocji nie zabrakło również w turnieju Mini Tenisa, gdzie spotkali się odwieczni rywale - Joanna Tyszka i Filip Techmański. Po pięciosetowej batalii wygrał tym razem Filip 3:2.


Lubudu

Turniej nadzorowali instruktorzy Daniel Dąbrowski i Rafał Wyrębek. Okazją do rewanżu dla wszystkich uczestników będzie Młodzieżowy Turniej Tenisa zaplanowany na zakończenie wakacji, w niedzielę, 28 sierpnia.

 

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza również na zajęcia Wakacyjnej Szkoły Tenisa. Obecnie treningi odbywają się w Ostrołęce i Olszewo-Borkach. Kolejne edycje zostały zaplanowane w Kadzidle i Łysych. Więcej informacji w najbliższych dniach w naszym portalu.

Zdjęcia z turnieju niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjny turniej tenisa dla dzieci i młodzieży (17.07.2016)

Odsłon: 3328
Komentarzy: 0
09:37, 18.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo