« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi ratownicy wodni pojadą na mistrzostwa świata

Hubert Nakielski i Karol Bojarski pojadą na wrześniowe mistrzostwa świata juniorów w ratownictwie wodnym do Eindhoven w Holandii. To efekt ciężkiej pracy zawodników na treningach odpowiednio w klubach WOPR-OS Ostrołęka i CKS Szczecin.


Hubert Nakielski będzie najmłodszym zawodnikiem w kadrze reprezentacji Polski, a swoją przydatność do reprezentacji udowodnił w licznych startach, zdobywając wiele medali. W swoich dorobku podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego ma także kilka rekordów Polski.

 

W ostatnich tygodniach mimo okresu wakacyjnego Hubert Nakielski wraz ze swoim szkoleniowcem szlifowali formę na basenie w Ostrołęce. Wszystko podporządkowali przygotowaniom do mistrzostw świata w Holandii, które zbliżają się dużymi krokami.

- Obecnie Hubert wyjeżdża na dwa tygodnie na obóz kadry Polski, aby wśród najlepszych zawodników w Polsce szlifować swoją formę - podkreśla trener Dariusz Małkowski. Następnie powróci do Ostrołęki i dalej będziemy wspólnie przygotowywać się do udziału w jego najważniejszej imprezie w karierze.


JBB

16-letni Hubert Nakielski to najmłodszy zawodnik naszej kadry, którzy w ubiegłym sezonie skutecznie rywalizował o medale i rekordy Polski w kategorii junior młodszy. Obecnie po przejściu do wyższej kategorii wiekowej rywalizuje w gronie juniorów.

 

W pierwszej części sezonu Hubert Nakielski zdobył w sumie sześć medali Grand Prix Polski oraz trzy medale Letnich Mistrzostw Polski. W kadrze znalazł się również o dwa lata starszy Karol Bojarski, który obecnie reprezentuje barwy klubu ze Szczecina. Reprezentację panów uzupełnią Klaudiusz Matura (WOPR Ruda Śląska) i Paweł Borycki (Dolnośląskie WOPR).

Odsłon: 10526
Komentarzy: 1
12:01, 25.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

kurp @ 11:20, 26.07.2016r. IP: *.*.162.247

Co jednak nie zmienia faktu że na ostrołęckim basenie pracownikom brakuje taktu u rozumu. Żenada i obłuda tegoż miejsca odstrasza klientelę.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo