« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi ratownicy wodni pojadą na mistrzostwa świata

Hubert Nakielski i Karol Bojarski pojadą na wrześniowe mistrzostwa świata juniorów w ratownictwie wodnym do Eindhoven w Holandii. To efekt ciężkiej pracy zawodników na treningach odpowiednio w klubach WOPR-OS Ostrołęka i CKS Szczecin.


Hubert Nakielski będzie najmłodszym zawodnikiem w kadrze reprezentacji Polski, a swoją przydatność do reprezentacji udowodnił w licznych startach, zdobywając wiele medali. W swoich dorobku podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego ma także kilka rekordów Polski.

 

W ostatnich tygodniach mimo okresu wakacyjnego Hubert Nakielski wraz ze swoim szkoleniowcem szlifowali formę na basenie w Ostrołęce. Wszystko podporządkowali przygotowaniom do mistrzostw świata w Holandii, które zbliżają się dużymi krokami.

- Obecnie Hubert wyjeżdża na dwa tygodnie na obóz kadry Polski, aby wśród najlepszych zawodników w Polsce szlifować swoją formę - podkreśla trener Dariusz Małkowski. Następnie powróci do Ostrołęki i dalej będziemy wspólnie przygotowywać się do udziału w jego najważniejszej imprezie w karierze.


Łubudu

16-letni Hubert Nakielski to najmłodszy zawodnik naszej kadry, którzy w ubiegłym sezonie skutecznie rywalizował o medale i rekordy Polski w kategorii junior młodszy. Obecnie po przejściu do wyższej kategorii wiekowej rywalizuje w gronie juniorów.

 

W pierwszej części sezonu Hubert Nakielski zdobył w sumie sześć medali Grand Prix Polski oraz trzy medale Letnich Mistrzostw Polski. W kadrze znalazł się również o dwa lata starszy Karol Bojarski, który obecnie reprezentuje barwy klubu ze Szczecina. Reprezentację panów uzupełnią Klaudiusz Matura (WOPR Ruda Śląska) i Paweł Borycki (Dolnośląskie WOPR).

Odsłon: 10220
Komentarzy: 1
12:01, 25.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

kurp @ 11:20, 26.07.2016r. IP: *.*.162.247

Co jednak nie zmienia faktu że na ostrołęckim basenie pracownikom brakuje taktu u rozumu. Żenada i obłuda tegoż miejsca odstrasza klientelę.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo