« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Pływacy U¦KS z medalami w Szczytnie

Bardzo dobry występ na swoim koncie zapisali najmłodsi pływacy U¦KS Ostrołęka, którzy tym razem wystartowali w VI Jurand Open Water Swimming w Szczytnie. W zawodach rywalizowała dwójka podopiecznych trenera Włodzimierza Janczewskiego.


Pływacy U¦KS wystartowali w konkurencji Fun Race na dystansie blisko 350 metrów. Doskonale spisał się Rafał Majkowski, który wygrał te konkurencję i zdobył puchar za pierwszej miejsce. Julia Bożomańska w tym wy¶cigu zajęła miejsce trzecie, staj±c na najniższym stopniu podium.

 

Przypominamy, iż Rafał Majkowski w ostatnich Mistrzostwach Polski w ratownictwie wodnym w Lublinie zdobył srebrny i dwa br±zowe medale oraz puchar za trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Julia Bożomańska w tych samych zawodach zdobyła cztery br±zowe medale oraz także puchar za trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii wiekowej.


Esprit

- Naszym zawodnikom należ± się szczególne słowa uznania za start, gdyż nie trenuj± normalnie na wodach otwartych - mówi trener U¦KS Ostrołęka Włodzimierz Janczewski. - W lipcu trenujemy przygotowuj±c się do kolejnych startów na ostrołęckim basenie.

Odsłon: 5262
Komentarzy: 0
09:28, 27.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planuj± starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenuj± pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenuj± indywidualnie i czekaj± na możliwo¶ć regularnych treningów na basenie. Większo¶ć tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężk± pracę i osi±gnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężk± pracę i osi±gnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sob± udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężk± pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynaj± zimow± przerwę w nauce. Teraz mog± wypocz±ć spędzaj±c aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jak± ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo