« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Pływacy U¦KS z medalami w Szczytnie

Bardzo dobry występ na swoim koncie zapisali najmłodsi pływacy U¦KS Ostrołęka, którzy tym razem wystartowali w VI Jurand Open Water Swimming w Szczytnie. W zawodach rywalizowała dwójka podopiecznych trenera Włodzimierza Janczewskiego.


Pływacy U¦KS wystartowali w konkurencji Fun Race na dystansie blisko 350 metrów. Doskonale spisał się Rafał Majkowski, który wygrał te konkurencję i zdobył puchar za pierwszej miejsce. Julia Bożomańska w tym wy¶cigu zajęła miejsce trzecie, staj±c na najniższym stopniu podium.

 

Przypominamy, iż Rafał Majkowski w ostatnich Mistrzostwach Polski w ratownictwie wodnym w Lublinie zdobył srebrny i dwa br±zowe medale oraz puchar za trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Julia Bożomańska w tych samych zawodach zdobyła cztery br±zowe medale oraz także puchar za trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii wiekowej.


JBB

- Naszym zawodnikom należ± się szczególne słowa uznania za start, gdyż nie trenuj± normalnie na wodach otwartych - mówi trener U¦KS Ostrołęka Włodzimierz Janczewski. - W lipcu trenujemy przygotowuj±c się do kolejnych startów na ostrołęckim basenie.

Odsłon: 5157
Komentarzy: 0
09:28, 27.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Pi±tka

Złote medale młodych pływaczek UKS Pi±tka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Pi±tka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu ¦więtokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty maj± za sob± zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzie¶ci medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Pi±tka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Pi±tka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Pi±tka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo