« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych (zdjęcia, wideo)

Blisko dwudziestka młodych adeptów tenisa ziemnego przystąpiła do Wakacyjnej Szkoły Tenisa w Łysych. Na boisku orlik pod kierunkiem instruktora Jordana Czapskiego dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności i miło spędzać wakacyjny czas.


- Cieszymy się bardzo z faktu, że po raz pierwszy możemy szkolenie przeprowadzić również w gminie Łyse - podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Przeprowadzenie szkolenia było możliwe dzięki wsparciu firm JBB, Piekarni Kurpiowskiej Serafin, PHU Mirex i Pom-Bruk.

 

Zajęcia zostaną przeprowadzone w dniach 25 lipca - 5 sierpnia, a patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Wakacyjna Szkoła Tenisa będzie gościła również w Kadzidle w dniach 8-19 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem lub tel. 606 788 420. Będzie to już piąta seria zajęć dla dzieci i młodzieży przygotowana przez OST wspólnie z samorządem miasta Ostrołęki oraz gminami z powiatu ostrołęckiego.Podczas serii wakacyjnych zajęć przeszkolonych zostanie ponad stu młodych adeptów tenisa z Ostrołęki, Lelisa, Olszewo-Borek, Łysych i Kadzidła.
- Cieszymy się bardzo z faktu, że nasze szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem i pokazują, jak dużo dzieci garnie się do uprawiania sportu, jeśli ma do tego stworzone możliwości - dodaje prezes OST Dariusz Terlikowski.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych (27.07.2016)

 

Odsłon: 7083
Komentarzy: 2
10:42, 28.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

miło @ 11:16, 28.07.2016r. IP: *.*.124.17

miło, że jednym zależy, szkoda, że wójt się wycofa i nie chce żadnego sportu w gminie

Abdul Mohsen Al Ahmed @ 07:55, 29.07.2016r. IP: *.*.245.58

Niech żyje prezes orlika nr 1 w Łysych!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo