« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych (zdjęcia, wideo)

Blisko dwudziestka młodych adeptów tenisa ziemnego przystąpiła do Wakacyjnej Szkoły Tenisa w Łysych. Na boisku orlik pod kierunkiem instruktora Jordana Czapskiego dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności i miło spędzać wakacyjny czas.


- Cieszymy się bardzo z faktu, że po raz pierwszy możemy szkolenie przeprowadzić również w gminie Łyse - podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Przeprowadzenie szkolenia było możliwe dzięki wsparciu firm JBB, Piekarni Kurpiowskiej Serafin, PHU Mirex i Pom-Bruk.

 

Zajęcia zostaną przeprowadzone w dniach 25 lipca - 5 sierpnia, a patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Wakacyjna Szkoła Tenisa będzie gościła również w Kadzidle w dniach 8-19 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem lub tel. 606 788 420. Będzie to już piąta seria zajęć dla dzieci i młodzieży przygotowana przez OST wspólnie z samorządem miasta Ostrołęki oraz gminami z powiatu ostrołęckiego.


JBB

Podczas serii wakacyjnych zajęć przeszkolonych zostanie ponad stu młodych adeptów tenisa z Ostrołęki, Lelisa, Olszewo-Borek, Łysych i Kadzidła.
- Cieszymy się bardzo z faktu, że nasze szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem i pokazują, jak dużo dzieci garnie się do uprawiania sportu, jeśli ma do tego stworzone możliwości - dodaje prezes OST Dariusz Terlikowski.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych (27.07.2016)

 

Odsłon: 7498
Komentarzy: 2
10:42, 28.07.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

miło @ 11:16, 28.07.2016r. IP: *.*.124.17

miło, że jednym zależy, szkoda, że wójt się wycofa i nie chce żadnego sportu w gminie

Abdul Mohsen Al Ahmed @ 07:55, 29.07.2016r. IP: *.*.245.58

Niech żyje prezes orlika nr 1 w Łysych!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo