« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia w Ostrołęka Cup 2016. Weź udział

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w kolejnym turnieju na orlikach. Tym razem rywalizacja zostanie przeprowadzona o puchar i nagrody ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego.


Turniej w zależności od ilości zgłoszeń zostanie rozegrany na dwóch lub trzech kortach w różnych miejscach Ostrołęki. Decydujące o zwycięstwie w turnieju mecze zostaną przeprowadzone na boisku przy ZSZ nr 1 przy ulicy 11 Listopada.

 

Obecnie w rankingu open na prowadzeniu znajduje się Jordan Czapski z dorobkiem 74 punktów, który wyprzedza Mateusza Matyczak i Jakuba Noska - po 60 pkt. To właśnie Jakub Nosek jest rewelacją ostatnich turniejów tenisowych organizowanych przez OST w Wykrocie i Ostrołęce. Kto odniesie zwycięstwo tym razem?Turniej został zaplanowany na sobotę i niedzielę - 6/7 sierpnia. Zgłoszeń należy dokonać pod numerem telefonu 722 055 267 lub mailowo na do czwartku, 4 sierpnia do godz. 21.00.

 

Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja-Ostroleka.pl. Do rozegrania w sezonie letnim pozostaje jeszcze kilka turniejów tenisowych, z których bardzo ciekawie zapowiadają mistrzostwa powiatu ostrołęckiego zaplanowane w Wykrocie w dniach 20-21 sierpnia.

 

Tuż po nich rywalizacja ma powrócić do Ostrołęki, a następnie we wrześniu na kortach przy ulicy Hallera mają zostać rozegrane imprezy mistrzowskie. Więcej o nich w niebawem w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 2857
Komentarzy: 1
09:32, 02.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

olo @ 07:03, 03.08.2016r. IP: *.*.90.60

Grabowski to niech się weżmie za sprzątanie miasta.Ciekawe na kogo będzie faktura za nagrody?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo