« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia w Ostrołęka Cup 2016. Weź udział

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w kolejnym turnieju na orlikach. Tym razem rywalizacja zostanie przeprowadzona o puchar i nagrody ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego.


Turniej w zależności od ilości zgłoszeń zostanie rozegrany na dwóch lub trzech kortach w różnych miejscach Ostrołęki. Decydujące o zwycięstwie w turnieju mecze zostaną przeprowadzone na boisku przy ZSZ nr 1 przy ulicy 11 Listopada.

 

Obecnie w rankingu open na prowadzeniu znajduje się Jordan Czapski z dorobkiem 74 punktów, który wyprzedza Mateusza Matyczak i Jakuba Noska - po 60 pkt. To właśnie Jakub Nosek jest rewelacją ostatnich turniejów tenisowych organizowanych przez OST w Wykrocie i Ostrołęce. Kto odniesie zwycięstwo tym razem?Turniej został zaplanowany na sobotę i niedzielę - 6/7 sierpnia. Zgłoszeń należy dokonać pod numerem telefonu 722 055 267 lub mailowo na do czwartku, 4 sierpnia do godz. 21.00.

 

Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja-Ostroleka.pl. Do rozegrania w sezonie letnim pozostaje jeszcze kilka turniejów tenisowych, z których bardzo ciekawie zapowiadają mistrzostwa powiatu ostrołęckiego zaplanowane w Wykrocie w dniach 20-21 sierpnia.

 

Tuż po nich rywalizacja ma powrócić do Ostrołęki, a następnie we wrześniu na kortach przy ulicy Hallera mają zostać rozegrane imprezy mistrzowskie. Więcej o nich w niebawem w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 2882
Komentarzy: 1
09:32, 02.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

olo @ 07:03, 03.08.2016r. IP: *.*.90.60

Grabowski to niech się weżmie za sprzątanie miasta.Ciekawe na kogo będzie faktura za nagrody?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo