« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęka Cup 2016 dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski odniósł zwycięstwo w turnieju tenisa ziemnego Ostrołęka Cup 2016. Rywalizacja toczyła się o puchar i nagrody ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego. Emocjonujących batalii w drodze po najważniejsze trofea nie brakowało.


W finałowym starciu Jordan Czapski pokonał Kamila Woźniaka 6:2 6:1. W drodze do finału odniósł zwycięstwo nad Bartoszem Murachem 6:4 6:1 i Mirosławem Mazuchem 6:1 2:1 i krecz Mazucha. W półfinale Jordan Czapski pokonał Piotra Mrozka 6:2 6:2.

Kamil Woźniak w drodze do finału odniósł zwycięstwa nad Jędrzejem Nowakiem 6:1 6:0, Rafałem Wyrębkiem 6:3 6:4 i Jakubem Noskiem 3:6 7:5 10:7, sprawiając dużą niespodziankę.
- Chciałbym pogratulować uczestnikom, bo byliśmy świadkami pięknej rywalizacji, pięknej walki w tych zawodach - podkreślał wręczając nagrody przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski. - Tenis ziemny jest królewską dyscypliny, cieszę się, że przybywa zawodników. Za moment oddamy do użytku korty tenisowe przy ulicy Hallera, które będą wyremontowane dzięki staraniom prezydenta i radnych.Do rywalizacji w zawodach przystąpiły dwie panie - Natalia Mazuch i Łucja Szabłowska, które dzielnie rywalizowały z czołowymi tenisistami. Turniej organizowany na ostrołęckich orlikach był ostatnim sprawdzianem przez mistrzostwami powiatu ostrołęckiego, które zostaną rozegrane w dniach 20-21 sierpnia w Wykrocie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego Ostrołęka Cup 2016 (7.08.2016)

 

Odsłon: 4446
Komentarzy: 4
09:50, 08.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Kaczor @ 10:33, 08.08.2016r. IP: *.*.64.65

Skąd wiedział o pięknej rywalizacji i walce skoro nie było Pana Grabowskiego na żadnym meczu?

do Kaczor @ 11:15, 08.08.2016r. IP: *.*.48.105

szkoda, że Ty w OST tak się nie angażujesz, jak ostatnio mącisz w komentarzach. Żal mieć takiego tenisistę w szeregach...

tenisista @ 13:47, 08.08.2016r. IP: *.*.2.174

Brawo Jordan,jesteś mocny

PIŁKA @ 05:41, 09.08.2016r. IP: *.*.90.60

Grabowski zamiast pracować sprzątając miasto lansuje się za samorządowe pieniądze.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo