« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęka Cup 2016 dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski odniósł zwycięstwo w turnieju tenisa ziemnego Ostrołęka Cup 2016. Rywalizacja toczyła się o puchar i nagrody ufundowane przez przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego. Emocjonujących batalii w drodze po najważniejsze trofea nie brakowało.


W finałowym starciu Jordan Czapski pokonał Kamila Woźniaka 6:2 6:1. W drodze do finału odniósł zwycięstwo nad Bartoszem Murachem 6:4 6:1 i Mirosławem Mazuchem 6:1 2:1 i krecz Mazucha. W półfinale Jordan Czapski pokonał Piotra Mrozka 6:2 6:2.

Kamil Woźniak w drodze do finału odniósł zwycięstwa nad Jędrzejem Nowakiem 6:1 6:0, Rafałem Wyrębkiem 6:3 6:4 i Jakubem Noskiem 3:6 7:5 10:7, sprawiając dużą niespodziankę.
- Chciałbym pogratulować uczestnikom, bo byliśmy świadkami pięknej rywalizacji, pięknej walki w tych zawodach - podkreślał wręczając nagrody przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski. - Tenis ziemny jest królewską dyscypliny, cieszę się, że przybywa zawodników. Za moment oddamy do użytku korty tenisowe przy ulicy Hallera, które będą wyremontowane dzięki staraniom prezydenta i radnych.Do rywalizacji w zawodach przystąpiły dwie panie - Natalia Mazuch i Łucja Szabłowska, które dzielnie rywalizowały z czołowymi tenisistami. Turniej organizowany na ostrołęckich orlikach był ostatnim sprawdzianem przez mistrzostwami powiatu ostrołęckiego, które zostaną rozegrane w dniach 20-21 sierpnia w Wykrocie.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego Ostrołęka Cup 2016 (7.08.2016)

 

Odsłon: 4500
Komentarzy: 4
09:50, 08.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Kaczor @ 10:33, 08.08.2016r. IP: *.*.64.65

Skąd wiedział o pięknej rywalizacji i walce skoro nie było Pana Grabowskiego na żadnym meczu?

do Kaczor @ 11:15, 08.08.2016r. IP: *.*.48.105

szkoda, że Ty w OST tak się nie angażujesz, jak ostatnio mącisz w komentarzach. Żal mieć takiego tenisistę w szeregach...

tenisista @ 13:47, 08.08.2016r. IP: *.*.2.174

Brawo Jordan,jesteś mocny

PIŁKA @ 05:41, 09.08.2016r. IP: *.*.90.60

Grabowski zamiast pracować sprzątając miasto lansuje się za samorządowe pieniądze.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo