« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści już trenują w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Grupka ponad dziesięciu uczestników przystąpiła do pierwszych zajęć w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa w Kadzidle. Młodzi adepci tenisa ziemnego trenują pod okiem trenera Daniela Dąbrowskiego. Do zajęć wciąż można dołączyć.


W poniedziałkowe popołudnie na boisku orlik w Kadzidle szkolenie zostało oficjalnie zainaugurowane w obecności wicestarosty Krzysztofa Parzychowskiego, wójta gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego, prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszeniowa Tenisowego Dariusza Terlikowskiego oraz członka zarządu OST Pawła Kwiatkowskiego.

- Powiat wspiera wszelkie działania na rzecz aktywności fizycznej, również tenis ziemny - podkreśla wicestarosta Krzysztof Parzychowski. -

 

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wystąpiło o dofinansowanie w konkursie i złożyło jeden z najlepszych wniosków, dlatego otrzymało wsparcie dla tej imprezy, z korzyścią dla młodych ludzi.

- Mamy nadzieję, że będzie to impreza cykliczna i inne gminy będą brały przykład, dołączając do tego projektu - dodał wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski. Szersze wypowiedzi w naszym materiale filmowym.


Lubudu

Zajęcia w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa będą odbywać się przez dwa tygodnie na orliku przy ZSP Kadzidło o godz. 17.00.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na korcie w Kadzidle (8.08.2016)

 

Odsłon: 4575
Komentarzy: 2
11:18, 09.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

tenisista amator @ 16:27, 09.08.2016r. IP: *.*.237.133

fajna sprawa, najważniejsze złapać bakcyla i zacząć odbijać.

Xxxxx @ 20:35, 09.08.2016r. IP: *.*.128.174

Szkoda że pruSIK nie ogarnia takich spraw....tylko nowy urząd chce budować....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo