« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści już trenują w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Grupka ponad dziesięciu uczestników przystąpiła do pierwszych zajęć w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa w Kadzidle. Młodzi adepci tenisa ziemnego trenują pod okiem trenera Daniela Dąbrowskiego. Do zajęć wciąż można dołączyć.


W poniedziałkowe popołudnie na boisku orlik w Kadzidle szkolenie zostało oficjalnie zainaugurowane w obecności wicestarosty Krzysztofa Parzychowskiego, wójta gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego, prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszeniowa Tenisowego Dariusza Terlikowskiego oraz członka zarządu OST Pawła Kwiatkowskiego.

- Powiat wspiera wszelkie działania na rzecz aktywności fizycznej, również tenis ziemny - podkreśla wicestarosta Krzysztof Parzychowski. -

 

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wystąpiło o dofinansowanie w konkursie i złożyło jeden z najlepszych wniosków, dlatego otrzymało wsparcie dla tej imprezy, z korzyścią dla młodych ludzi.

- Mamy nadzieję, że będzie to impreza cykliczna i inne gminy będą brały przykład, dołączając do tego projektu - dodał wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski. Szersze wypowiedzi w naszym materiale filmowym.Zajęcia w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa będą odbywać się przez dwa tygodnie na orliku przy ZSP Kadzidło o godz. 17.00.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na korcie w Kadzidle (8.08.2016)

 

Odsłon: 4459
Komentarzy: 2
11:18, 09.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

tenisista amator @ 16:27, 09.08.2016r. IP: *.*.237.133

fajna sprawa, najważniejsze złapać bakcyla i zacząć odbijać.

Xxxxx @ 20:35, 09.08.2016r. IP: *.*.128.174

Szkoda że pruSIK nie ogarnia takich spraw....tylko nowy urząd chce budować....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo