« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jazda indywidualna na czas w Rzekuniu. Weź udział

Ponad setka kolarzy z różnych zakątków naszego kraju może przystąpi do ósmej już jazdy indywidualnej na czas w Rzekuniu. Z każdym kolejnym dniem na liście pojawiają się kolejne zawodniczki i zawodnicy. Wciąż można się dopisać do listy uczestników.


- W 2010 rokum gdy rozegraliśmy pierwszą czasówkę na 10 km było nas 15 osób - wspomina prezes KK24h Marek Karczewski. - Zwyciężył również Dariusz Regulski z Ostrołęki z czasem blisko 16 minut i 30 sekund. Wyścig był rozgrywany wówczas we wsi Czarnowiec, ale z powodu trakcji kolejowej występującej na trasie czasówki byliśmy zmuszeni do przeniesienia trasy do Rzekunia na ul. Bednarczyka.

 

W roku 2015 na starcie stanęło 82 osoby w wieku od 7 do 78 lat. Zwycięzcą okazał się Jarosław Kobyliński z Makowa Mazowieckiego, który ustanowił rekord trasy z czasem 14:43:00.
- W tym roku za poprawienie rekordu trasy przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 500 zł - informuje prezes KK24h Marek Karczewski. - Najszybsza pani na mecie otrzyma nagrodę w wysokości 200 zł.

 

W 2016 roku impreza z pewnością przejdzie do historii jako rekordowa, bo na liście startowej już znajduje się ponad stu uczestników.
- Liczymy na start ponad stu uczestników, którzy zgłosili się do rywalizacji - dodaje Marek Karczewski. - Przypomnę, że zalecanym rowerem do tego typu konkurencji kolarskiej jest rower szosowy, ale najważniejszy jest kask na głowie i sprawny rower, którym będziemy poruszać się po trasie czasówki.


Esprit

Zgłoszenia do zawodów na stronie eletronicznezapisy.pl. Początek imprezy został zaplanowany na godz. 11.00. Uczestnicy wyruszą na trasę w odstępach czasowych 30 sekund lub minuta, w zależności od ilości zgłoszeń. Trasa wyścigu: 10 km (Rzekuń - Drwęcz - Zapieczne, a następnie po nawrocie Zapieczne - Drwęcz - Rzekuń).

 

Sponsorami imprezy są: Gmina Rzekuń, Cuba Libre, JBB, Forma5 Club, Piekarnia Kurpiowska Serafin, aluexpert, Best Office, Pensjonat Wioletta, Pizzeria Da Grasso.

 

Start i meta ubiegłorocznego wyścigu na czas w Rzekuniu

Odsłon: 5089
Komentarzy: 4
08:43, 13.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

super @ 09:59, 13.08.2016r. IP: *.*.122.39

oby tylko pogoda dopisała i będzie świetna impreza.

Magda @ 11:57, 14.08.2016r. IP: *.*.113.33

Świetny pomysł! :-) Gratulacje dla Pana Marka :-)!

EDEK @ 12:50, 14.08.2016r. IP: *.*.255.47

PROSZĘ napisać DATĘ

15SIERPNIA @ 22:16, 14.08.2016r. IP: *.*.228.18

Data od samego początku to 15 sierpnia !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo