« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęka Cup 2016 w tenisie stołowym. Weź udział

Tenisiści stołowi z całego regionu przystąpią do rywalizacji w turnieju Ostrołęka Cup 2016. Na zawody zaprasza miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Wciąż można dołączyć do listy uczestników.


Rywalizacja będzie przebiegać w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Początek zawodów przewidziany został w sobotę, 20 sierpnia na godz. 9.00. Zapisy do rywalizacji przyjmowane są drogą mailową telefonicznie nr 29 760 68 68 wew. 19. do czwartku, 18 sierpnia do godz. 10.00. Losowanie turniejowej drabinki w każdej z kategorii zostanie przeprowadzone dzień przed zawodami.

 

Impreza zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych - dla młodzieży do lat 19, 19-45 lat oraz 46 lat i starsi. W każdej z kategorii może wziąć udział maksymalnie 32 zawodników. W kategorii młodzieżowej organizator nie pobiera opłat, natomiast w dwóch pozostałych 20 zł od uczestnika.

 

Na liście zgłoszonych do imprezy są już zawodnicy m.in. z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Olsztyna, czy też Białegostoku. Nie zabraknie również tenisistów z naszego powiatu m.in. Rzekunia, Czerwina, Kadzidła, czy też Łysych. W efekcie zapowiada się ciekawa rywalizacja.


Lubudu

- Cieszymy się z dużego zainteresowania zawodami na które zapraszamy do hali im. Arkadiusza Gołasia i mamy nadzieję, że rywalizacja będzie stała na dobrym poziomie i przysporzy zawodnikom i kibicom dużo emocji - podkreśla dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

 

Sponsorami zawodów są: Miasto Ostrołęka, Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club i Pizzeria Da Grasso.

Odsłon: 4434
Komentarzy: 4
08:47, 13.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

hola hola @ 09:39, 13.08.2016r. IP: *.*.158.74

Losowanie odbędzie się dzień przed turniejem ? Chyba ktoś sobie kpi! Losowanie ZAWSZE odbywa się w dzień turnieju przed samym turniejem, jest to proces jawny!!!!

do hola hola @ 09:48, 13.08.2016r. IP: *.*.48.45

Losowanie jak najbardziej jawne, o godz. 12.00 we czwartek w siedzibie MZOSTiIT. Jak się Pan zgłosi, będzie zaproszenie. W dniu imprezy rozgrzewka od 8.30 i startują mecze.

Radek @ 09:53, 13.08.2016r. IP: *.*.122.39

Bardzo dobrze, że wcześniej będzie już wiadomo ilu jest zawodników w każdej kategorii i kiedy startują jakie mecze. Bez sensu przyjechać do Ostrołęki na 8.30 i czekać dwie godziny, aż to się rozlosuje i ruszy. Dobry ruch

Challenge @ 12:31, 13.08.2016r. IP: *.*.15.158

Na pewno juz,gonie zza makowa aby byc na losowaniu...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo