« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 3 kwietnia 2020 r., imieniny Ryszarda, Antoniego, Pankracego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęka Cup 2016 w tenisie stołowym. Weź udział

Tenisiści stołowi z całego regionu przystąpią do rywalizacji w turnieju Ostrołęka Cup 2016. Na zawody zaprasza miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Wciąż można dołączyć do listy uczestników.


Rywalizacja będzie przebiegać w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Początek zawodów przewidziany został w sobotę, 20 sierpnia na godz. 9.00. Zapisy do rywalizacji przyjmowane są drogą mailową telefonicznie nr 29 760 68 68 wew. 19. do czwartku, 18 sierpnia do godz. 10.00. Losowanie turniejowej drabinki w każdej z kategorii zostanie przeprowadzone dzień przed zawodami.

 

Impreza zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych - dla młodzieży do lat 19, 19-45 lat oraz 46 lat i starsi. W każdej z kategorii może wziąć udział maksymalnie 32 zawodników. W kategorii młodzieżowej organizator nie pobiera opłat, natomiast w dwóch pozostałych 20 zł od uczestnika.

 

Na liście zgłoszonych do imprezy są już zawodnicy m.in. z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Olsztyna, czy też Białegostoku. Nie zabraknie również tenisistów z naszego powiatu m.in. Rzekunia, Czerwina, Kadzidła, czy też Łysych. W efekcie zapowiada się ciekawa rywalizacja.


Esprit

- Cieszymy się z dużego zainteresowania zawodami na które zapraszamy do hali im. Arkadiusza Gołasia i mamy nadzieję, że rywalizacja będzie stała na dobrym poziomie i przysporzy zawodnikom i kibicom dużo emocji - podkreśla dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

 

Sponsorami zawodów są: Miasto Ostrołęka, Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club i Pizzeria Da Grasso.

Odsłon: 4251
Komentarzy: 4
08:47, 13.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

hola hola @ 09:39, 13.08.2016r. IP: *.*.158.74

Losowanie odbędzie się dzień przed turniejem ? Chyba ktoś sobie kpi! Losowanie ZAWSZE odbywa się w dzień turnieju przed samym turniejem, jest to proces jawny!!!!

do hola hola @ 09:48, 13.08.2016r. IP: *.*.48.45

Losowanie jak najbardziej jawne, o godz. 12.00 we czwartek w siedzibie MZOSTiIT. Jak się Pan zgłosi, będzie zaproszenie. W dniu imprezy rozgrzewka od 8.30 i startują mecze.

Radek @ 09:53, 13.08.2016r. IP: *.*.122.39

Bardzo dobrze, że wcześniej będzie już wiadomo ilu jest zawodników w każdej kategorii i kiedy startują jakie mecze. Bez sensu przyjechać do Ostrołęki na 8.30 i czekać dwie godziny, aż to się rozlosuje i ruszy. Dobry ruch

Challenge @ 12:31, 13.08.2016r. IP: *.*.15.158

Na pewno juz,gonie zza makowa aby byc na losowaniu...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo