« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Skuteczny Kowalczyk ze srebrem w Łomży

Tenisista Rzekunianki Rzekuń Grzegorz Kowalczyk zajął drugie miejsce w międzynarodowym turnieju rozegranym w Łomży. Do rywalizacji w imprezie przystąpili zawodnicy m.in. występując na co dzień w II i III lidze, a także reprezentanci Białorusi.


W zawodach zwyciężył zawodnik drugoligowej drużyny MLKS MOSiR Grajewo Marek Krymski, który w finałowym pojedynku odniósł pewne zwycięstwo nad Grzegorzem Kowalczykiem z Rzekunianki Rzekń. Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei Tyberiusz Królewicz z klubu LKS Czarni Olecko.

- Miałem okazję rozegrać kilka pojedynków z zawodnikami z zagranicy i porównać swój poziom - podkreśla Grzegorz Kowalczyk. - W turnieju nie straciłem nawet seta aż do finału. Niestety w nim dużo lepszym zawodnikiem i o wiele bardziej doświadczonym okazał się Marek Krymski, którego wyższość musiałem uznać. Zawodnik od kilku lat występował w barwach włoskich klubów tenisa stołowego. Obecnie mieszka w Polsce i reprezentuje drugoligowy klub z Grajewa.


Łubudu

Organizatorem zawodów był Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Białymstoku, Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz Sportowy Klub Tenisa Stołowego w Łomży. Zawody zostały zorganizowane przy ASP w Łomży.

 

Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach, młodzieżowej oraz open. Kolejne silnie obsadzone zawody tenisa stołowego już w sobotę, 20 sierpnia. Kliknij po więcej informacji odnoście Ostrołęka Cup 2016.

Odsłon: 5558
Komentarzy: 1
06:00, 14.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Ziomek z ulicy @ 15:16, 14.08.2016r. IP: *.*.50.163

Dobra robota, zawsze to dodatkowe zwycięstwo dla naszego rejonu. Powodzenia Kowalczyki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo