« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Murawska złotą medalistką na wodach otwartych

Reprezentantka UKS Piątka Ostrołęka Maria Murawska wywalczyła złoty medal w Mistrzostwach Mazur w Pływaniu Długodystansowym. Impreza odbyła się na jeziorze Niegocin w Wilkasach, a podopieczna trenera Andrzeja Pyskło zanotowała świetny występ.


Ostrołęczanka rywalizowała w kategorii 12-13 lat na dystansie 500 metrów. Reprezentantka UKS Piątka zwyciężyła z czasem 8:29.47 i zdobyła złoty medal, pokazując się wciąż jest w świetnej formie.

- Czy to basen, czy akwen otwarty to Marysia wciąż osiąga świetne wyniki - podkreśla trener Andrzej Pyskło. - Bardzo cieszymy się z tego sukcesu i mamy nadzieję, że dalsza część sezonu będzie równie udana.

 

W dniach 19-29 sierpień Maria Murawska będzie przebywać w Kołobrzegu, gdzie pod opieką trenera Kadry Mazowsza Grzegorza Kircuna przygotowywać się będzie do dalszej części sezonu.Przed ostrołęckimi pływakami seria ogólnopolskich zawodów, w których dobrych wyników nie powinno zabraknąć.
- Na przełomie września i października startujemy w Ciechanowie i Warszawie - mówi o planach pływaków trener Andrzej Pyskło. - W listopadzie czekają nas wyjazd do Giżycka, Mławy, Sochaczewa i Warszawy. Do tego sami również zorganizujemy zawody. Dla Marysi Murawskiej będą to starty przygotowujące do Mistrzostw Polski na basenie 25-metrowym, które w marcu 2017 roku odbędą się w Olsztynie.

 

Magda Kowalska, Julia,Orzoł, Maja Obrębska i Mateusz Kochański będą startować w grudniu w ogólnopolskim sprawdzianie wytrzymałości i wszechstronności stylowej dzieci do 12 lat. W tym starcie walczyć będą o przepustkę do Drużynowych Mistrzostw Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim, które został zaplanowane na czerwiec 2017 roku.

Odsłon: 4468
Komentarzy: 2
05:55, 14.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

ajajupijupijupijej @ 00:06, 15.08.2016r. IP: *.*.12.98

Brawo!

Manto @ 10:07, 15.08.2016r. IP: *.*.5.202

Moja Marysia....... super super

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo