« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Murawska złotą medalistką na wodach otwartych

Reprezentantka UKS Piątka Ostrołęka Maria Murawska wywalczyła złoty medal w Mistrzostwach Mazur w Pływaniu Długodystansowym. Impreza odbyła się na jeziorze Niegocin w Wilkasach, a podopieczna trenera Andrzeja Pyskło zanotowała świetny występ.


Ostrołęczanka rywalizowała w kategorii 12-13 lat na dystansie 500 metrów. Reprezentantka UKS Piątka zwyciężyła z czasem 8:29.47 i zdobyła złoty medal, pokazując się wciąż jest w świetnej formie.

- Czy to basen, czy akwen otwarty to Marysia wciąż osiąga świetne wyniki - podkreśla trener Andrzej Pyskło. - Bardzo cieszymy się z tego sukcesu i mamy nadzieję, że dalsza część sezonu będzie równie udana.

 

W dniach 19-29 sierpień Maria Murawska będzie przebywać w Kołobrzegu, gdzie pod opieką trenera Kadry Mazowsza Grzegorza Kircuna przygotowywać się będzie do dalszej części sezonu.Przed ostrołęckimi pływakami seria ogólnopolskich zawodów, w których dobrych wyników nie powinno zabraknąć.
- Na przełomie września i października startujemy w Ciechanowie i Warszawie - mówi o planach pływaków trener Andrzej Pyskło. - W listopadzie czekają nas wyjazd do Giżycka, Mławy, Sochaczewa i Warszawy. Do tego sami również zorganizujemy zawody. Dla Marysi Murawskiej będą to starty przygotowujące do Mistrzostw Polski na basenie 25-metrowym, które w marcu 2017 roku odbędą się w Olsztynie.

 

Magda Kowalska, Julia,Orzoł, Maja Obrębska i Mateusz Kochański będą startować w grudniu w ogólnopolskim sprawdzianie wytrzymałości i wszechstronności stylowej dzieci do 12 lat. W tym starcie walczyć będą o przepustkę do Drużynowych Mistrzostw Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim, które został zaplanowane na czerwiec 2017 roku.

Odsłon: 4564
Komentarzy: 2
05:55, 14.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

ajajupijupijupijej @ 00:06, 15.08.2016r. IP: *.*.12.98

Brawo!

Manto @ 10:07, 15.08.2016r. IP: *.*.5.202

Moja Marysia....... super super

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo