« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej Ostrołęka Cup 2016. Poznaj drabinkę

Tenisiści stołowi z całego regionu przystąpią do rywalizacji w turnieju Ostrołęka Cup 2016. Na zawody zaprasza miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Poznaj drabinkę po przeprowadzonym losowaniu.


Rywalizacja będzie przebiegać w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Impreza zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych - dla młodzieży do lat 19, 19-45 lat oraz 46 lat i starsi. W każdej uczestnicy rozegrają minimum dwa spotkania, a dla najlepszych przewidziane są puchary, dyplomy oraz nagrody przekazane przez sponsorów turnieju.

 

Na liście zgłoszonych do imprezy są już zawodnicy m.in. z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Rzekunia, Czerwina, Goworowa, czy też Wąsewa. Emocji z pewnością nie powinno zabraknąć, a turniejowa rywalizacja wystartuje o godz. 9.00. Organizator prosi o przybycie o godz. 8.30 na odprawie dla wszystkich uczestników.Sponsorami zawodów są: Miasto Ostrołęka, Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club i Pizzeria Da Grasso.

 

Zapraszamy do zapoznania się z turniejowymi drabinkami w kategorii do lat 19, kategorii 19-46 lat oraz kategorii 46 lat i starsi. Po relację z zawodów zapraszamy do naszego serwisu sportowego.

Odsłon: 4982
Komentarzy: 0
14:47, 19.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo