« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi tenisiści rywalizują w Wykrocie

Ciekawie zapowiada się rywalizacja w I Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego w Tenisie Ziemnym. Najwyżej rozstawionym zawodnikiem w zawodach będzie Jordan Czapski, który w rankingu open w rozegranych do tej pory turniejach zgromadził 92 punkty.


Drugi w zestawieniu jest obecnie Jakub Nosek z 70 punktami, a trzeci Mateusz Matyczak, który ma dziesięć oczek mniej. Wszyscy trzej zawodnicy przystąpią do rywalizacji w zawodach rozegranych w Wykrocie i z pewnością trzeba ich zaliczyć do ścisłych faworytów rywalizacji.

 

Turniejowe spotkania rozpoczną się na dwóch kortach w Wykrocie o godz. 9.00, a pierwsza faz turnieju powinna zakończyć się ok. godz. 15.00. Najwyżej rozstawieni zawodnicy dołączą do rywalizacji w 1/8 finału. Jordan Czapski w pierwszym meczu zmierzy się z lepszym z pary Andrzej Dziekoński - Mirosław Mazuch.


JBB

Numer dwa turnieju Jakub Nosek rozpocznie rywalizację mecze z lepszym z pary Kamil Tyszka - Natalia Mazuch. Z kolei rozstawiony z numerem trzy Mateusz Matyczak będzie rywalizował z lepszym z pary Sebastian Szczechowiak - Krzysztof Brakoniecki. Finałowe spotkanie wstępnie zostało zaplanowane na niedzielę, 21 sierpnia na godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa ziemnego do Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie.

 

Głównym sponsorem imprezy organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe jest Powiat Ostrołęcki. Sponsorami dodatkowymi Kurpiowska Kraina w Wykrocie i Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zmaganiami najlepszych tenisistów objął portal Moja-Ostroleka.pl.

Odsłon: 4195
Komentarzy: 0
06:10, 20.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo