« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielkie ściganie w Dąbrówce (zdjęcia, wideo)

Ponad setka zawodniczek i zawodników rywalizowała w kolejnej odsłonie Kurpie MTB. Tym razem na malowniczej trasie w Dąbrówce przygotowanej przez Pawła Niedbałę najlepszy na najbardziej prestiżowym dystansie Maxi wygrał Patryk Muśko z Grabówka.


Reprezentujący UKS Wygoda Białystok zawodnik 37 km trasę pokonał z 1:32:20. Drugi na macie zameldował się ostrołęczanin Bartosz Jechanowski z wynikiem - 1:37:15, a trzeci Jakub Niewiarowski z Białegostoku - 1:37:16. Autor trasy - Paweł Niedbała finiszował z czasem 1:48:29, okazując się najszybszy zawodnikiem z gminy Lelis. Za swoje osiągnięcie odebrał nagrodę z rąk wójta Stefana Prusika i dyrektora CK-BiS Bartosza Podolaka.

 

Emocjonującej rywalizacji nie zabrakło także na krótszych dystansach. W rywalizacji na 20 km trasie Midi zwyciężył Szymon Gryn z Prostek - 57:55, przed Michałem Petryszynem z Kobyłki - 57:56 i Mateuszem Baudygą z Prostek - 57:57. Najszybszą kobietą na tym dystansie okazała się Anna Świderska z Ełku - 1:04:38.

 

Najszybszym zawodnikiem z terenu gminy Lelis okazał się Robert Szurnicki z Drężewa - 1:14:44, a najszybszą zawodniczką Ewa Parzychowska z Białobieli - 1:17:10. W kategorii Mini na dystansie 8 km najlepszy okazał się Maciej Petryszyn z Kobyłki - 20:09. Najlepsza z dziewcząt była Luiza Wawer z Prostek - 21:13, a najlepszą zawodniczką z terenu gminy Lelis - Daria Parzychowska z Białobieli - 24:55.


JBB

Ponad setka zawodniczek i zawodników biorących udział w zawodach została sklasyfikowana w szeregu kategorii wiekowych. Na uczestników czekały również nagrody niespodzianki, które zostały wylosowane na zakończenie imprezy.

Sponsorami zawodów byli: Powiat Ostrołęcki, Gmina Lelis, CK-BiS w Lelisie, JBB w Łysych, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Xtreme Sport. Partnerem medialnym zawodów portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Szczegółowe wyniki poszczególnych wyścigów w załącznikach - MiniMidi, Maxi.

 

Zobacz zdjęcia:
Wyścig Kurpie MTB w Dąbrówce w gminie Lelis (28.08.2016)

 

Odsłon: 12783
Komentarzy: 0
09:42, 29.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo