« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielkie ściganie w Dąbrówce (zdjęcia, wideo)

Ponad setka zawodniczek i zawodników rywalizowała w kolejnej odsłonie Kurpie MTB. Tym razem na malowniczej trasie w Dąbrówce przygotowanej przez Pawła Niedbałę najlepszy na najbardziej prestiżowym dystansie Maxi wygrał Patryk Muśko z Grabówka.


Reprezentujący UKS Wygoda Białystok zawodnik 37 km trasę pokonał z 1:32:20. Drugi na macie zameldował się ostrołęczanin Bartosz Jechanowski z wynikiem - 1:37:15, a trzeci Jakub Niewiarowski z Białegostoku - 1:37:16. Autor trasy - Paweł Niedbała finiszował z czasem 1:48:29, okazując się najszybszy zawodnikiem z gminy Lelis. Za swoje osiągnięcie odebrał nagrodę z rąk wójta Stefana Prusika i dyrektora CK-BiS Bartosza Podolaka.

 

Emocjonującej rywalizacji nie zabrakło także na krótszych dystansach. W rywalizacji na 20 km trasie Midi zwyciężył Szymon Gryn z Prostek - 57:55, przed Michałem Petryszynem z Kobyłki - 57:56 i Mateuszem Baudygą z Prostek - 57:57. Najszybszą kobietą na tym dystansie okazała się Anna Świderska z Ełku - 1:04:38.

 

Najszybszym zawodnikiem z terenu gminy Lelis okazał się Robert Szurnicki z Drężewa - 1:14:44, a najszybszą zawodniczką Ewa Parzychowska z Białobieli - 1:17:10. W kategorii Mini na dystansie 8 km najlepszy okazał się Maciej Petryszyn z Kobyłki - 20:09. Najlepsza z dziewcząt była Luiza Wawer z Prostek - 21:13, a najlepszą zawodniczką z terenu gminy Lelis - Daria Parzychowska z Białobieli - 24:55.


JBB

Ponad setka zawodniczek i zawodników biorących udział w zawodach została sklasyfikowana w szeregu kategorii wiekowych. Na uczestników czekały również nagrody niespodzianki, które zostały wylosowane na zakończenie imprezy.

Sponsorami zawodów byli: Powiat Ostrołęcki, Gmina Lelis, CK-BiS w Lelisie, JBB w Łysych, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Xtreme Sport. Partnerem medialnym zawodów portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Szczegółowe wyniki poszczególnych wyścigów w załącznikach - MiniMidi, Maxi.

 

Zobacz zdjęcia:
Wyścig Kurpie MTB w Dąbrówce w gminie Lelis (28.08.2016)

 

Odsłon: 12309
Komentarzy: 0
09:42, 29.08.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo