« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złoto Cats Claw Crew i Sztewite Gang (wideo)

Ostrołęcko-siedlecka grupa Cats Claw Crew i Sztewite Gang zwyciężyli w pierwszej ogólnopolskiej lidze tanecznej M1 Dance Battle. W jej ramach zorganizowano kilkanaście konkursów tanecznych. W sieci pojawiła się właśnie filmowa relacja z tych wydarzeń.


Tancerze z obu formacji występowali w lidze pod nazwą Sztewite Cats Claw. Podczas konkursów grupa zachwycała swoimi umiejętnościami i tym samym zajęła pierwsze miejsce w tabeli ligi M1.

- Liga M1 Dance Battle była dla nas świetnym doświadczeniem i okazją do rozwoju na wielu płaszczyznach. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z naszymi dobrymi ziomkami ze Sztewite Gang i razem wywalczyć pierwsze miejsce w tabeli przez konsekwentne dążenie do celu. Przygotowaliśmy materiał podsumowujący nasze wojaże z całej ligi w postaci wybranych setów naszych tancerzy. Miłego oglądania - czytamy na profilu facebookowym grupy Cats Claw Crew.


Esprit

M1 Dance Battle to pierwsza ogólnopolska liga taneczna, w której wzięło udział łącznie 500 tancerzy, uformowanych w aż 95 ekip. Przez kilka miesięcy uczestnicy rywalizowali w tańcach ulicznych.

 

Odsłon: 14000
Komentarzy: 3
07:56, 06.09.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Ja @ 21:06, 06.09.2016r. IP: *.*.98.59

Czad. Szacun

Bboy romson @ 22:52, 06.09.2016r. IP: *.*.3.213

Mega graty

kazik @ 12:12, 07.09.2016r. IP: *.*.243.182

wooow !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo